linderinMáloco dokáže pohřbít mužské sebevědomí tak spolehlivě jako pokles sexuální výkonnosti. „Sexuální přitažlivost a touha jsou ve vztahu často na prvním místě, mnohdy až poté přichází společné zážitky a partnerství. Mají totiž moc překonat problémy, které ve vztahu vznikají. Žena touží být chtěná, muž potřebuje být uspokojen a zejména ženu uspokojit,“ potvrzuje zkušená osobní terapeutka Pavla Štěpničková.

S přibývajícím věkem u mužů přitom reálně roste pravděpodobnost, že v intimní chvíli selžou. Následují rostoucí obavy z dalšího neúspěchu, znásobené neschopností o citlivém problému otevřeně hovořit, svěřit se odborníkovi nebo alespoň partnerce. Statistiky uvádějí, že v současnosti každý druhý muž po čtyřicítce mívá potíže s erekcí, ovšem pouze každý desátý se odhodlá vyhledat pomoc lékaře.

Za hlavní příčiny vedoucí k erektilní dysfunkci jsou považovány věk, přílišná námaha, nesprávná výživa, úrazy a nemoci. Z psychických příčin můžeme zařadit stres a problémy emočního řádu. V případech, kdy nepomáhá úprava životního stylu (dostatečná relaxace a spánek, správné rozvržení dne, zdravé stravování, vyhýbání se alkoholu, cigaret a drog apod.), mohou pomoci přípravky na bázi přírodních produktů. Tím je např. Liderin®, extra silný doplněk stravy, který pomáhá vyvolat a zlepšit erekci do 60-ti minut. Stačí jen včas užít tři tablety.

liderinLiderin® obsahuje unikátní patentovanou kombinaci látek L-arginin a extraktu Pycnogenol®. L-arginin je tělu vlastní aminokyselina, která uvolňuje oxid dusnatý. Ten zprůchodňuje a rozšiřuje periferní cévy, takže dochází k prokrvení penisu a následné erekci. L-arginin je rovněž nezbytný pro tvorbu spermatu, takže podporuje mužskou plodnost. Má celou řadu dalších pozitivních účinků na organismus, například stimuluje obranyschopnost, reguluje krevní tlak, snižuje riziko aterosklerózy a příznivě působí na celý organismus. Kromě L-argininu tablety obsahují standardizovaný extrakt Pycnogenol® (borovice hvězdovitá - Pinus pinaster) stimulující mikrocirkulaci krve a zvyšující pohyblivost spermií. Díky optimální kombinaci těchto dvou přírodních složek dochází k několikanásobně vyšší účinnosti a zlepšení erekce, oproti přípravkům obsahujícím samotný L-arginin.

Ze srovnání s obdobnými preparáty Liderin vychází vítězně především díky mnohonásobně vyšší účinnosti, nižší ceně a nižšímu dávkování, jak prokázaly odborné studie.

Liderin® je volně prodejným doplňkem stravy. Pořídíte jej v lékárně v balení 6 tablet přibližně za 475 Kč nebo 18 tablet za 829 Kč.
Více informací na www.liderin.cz, www.walmark.cz nebo na bezplatné infolince 800 141 141.

Reklama