V jarních měsích se mezi lidmi nejčastěji skloňují slova jako stres, únava, bolesti hlavy a migrény. Přesto se však čekárny lékařů a lékárny neplní tolik, jako v minulých letech. Nezdravý trend užívání umělých preparátů na povzbuzení totiž opadá a lidé stále častěji vyhledávají přírodní formu vylepšení svého fyzického i psychického zdraví.

„Podle průzkumů si za poslední půlrok stěžovala na migrény a bolesti hlavy více než polovina Čechů. Ty se však dají s více než devadeátiprocentním úspěchem léčit bez chemických léků, které naopak při dlouhodobém užívání brání v uzdravení,“ vysvětluje uznávaný přední odborník na přírodní medicínu David Frej, který potvrzuje, že klasické tablety pouze udržují bludný kruh opakovaných migrén a stávají se snadno návykovými.

 „Především mladší lidé začínají chápat, že existují i jiné způsoby, jak se zbavit bolesti hlavy, stresu a zlepšit psychické zdraví, než se jenom dopovat prášky na uklidnění, či v horším případě alkoholem,“ říká lékař David Frej, který doporučuje jako unikátní alternativu na přírodní bázi v podobě čajových směsí Tulsi podle ajurvédské medicíny. Jejich složení bylo sestaveno za použití znalostí tradiční ájurvédské medicíny a více než 35 let moderního vědeckého a klinického výzkumu.

Poznatky ajurvédské medicíny jsou v posledních několika letech velice oblíbené a stávají se každodenní součástí zdravého životního stylu. Největší zájem je klasicky o prostředky na koncentraci těla a mysli.

Zdroj: Tisková zpráva

A co děláte proti bolestem hlavy vy?

Reklama