Trpíte celiakií? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Od ledna 2013 funguje nový web pro všechny celiaky, jejich rodinné příslušníky, přátele a jednoduše všechny, kdo se zajímají o nové trendy v potravinách s cílem ulehčit svému zažívání. Najdete ho na adrese www.bezlepek.cz.

bezlepek

Nový web si klade za cíl informovat vás o všem, co se týká celiakie, bezlepkové diety nebo pomoci někomu, kdo tuto dietu musí držet. Dozvíte se, co to vlastně je bezlepková dieta, jak se projevuje, jak ji správně držet a hlavně jaké výrobky jsou pro vás vhodné.

Web je rozdělen na jednotlivé sekce, je jednoduchý a přehledný.

V sekci Katalog si můžete prohlédnout výrobky, zjistit, kde se dají zakoupit, co obsahují a jaké mají nutriční hodnoty. Najdete tu také vybranou řadu výrobků vhodných pro bezlepkovou dietu. I tady je všechno přehledně seřazené, můžete si sami vybírat, o jaké výrobky máte zájem. V současné době se do projektu zapojilo šest významných českých značek.

Pokud chcete cokoliv sdělit ostatním, otevřete si sekci Forum. Můžete se tady podělit o své zkušenosti s ostatními, nebo se ptát odborníků na bezlepkovou dietu.

Důležitá je rovněž sekce Tisk a akce, kde pro vás web bude zveřejňovat vše, co o tomto tématu a bezlepkové dietě vyšlo. Nezapomene ani na akce obchodních řetězců, abyste bezlepkové výrobky sehnali vždy co nejvýhodněji.

To ale není zdaleka všechno! Na webu totiž najdete také Nákupní seznam! Do něj si můžete vložit všechny výrobky, které Vás zajímají, a pak je odeslat mailem, nebo jedním klikem vytisknout. Do obchodu půjdete už vždy najisto.

Věříme, že se vám web bude líbit, stejně jako se líbí naší redakci.