Před pár lety můj manžel přišel s návrhem odstěhovat se z města  a koupit domek.Ale protože na to naše finance nestačily,bylo mě jasné že zase něco vymyslel.

Jasně,že ano.Dohodl se se svou tetou,která byla pouze o málo starší a byli jsme velcí přátelé,že každý zaplatí polovinu a koupí se nějaký dům s možností dvou bytových jednotek.

Ač jsem se bránila zuby nehty,nedal si říct.Z původních chlívů jsme během tří měsíců udělali 3+1.A jak to dopadlo,no přesně jak jsem předvídala.Z dobrých kamarádů nakonec vznikli nepřátelé.

Teta nás začala napadat a vyčítat,její dcera se zaměřila na mé děti.Z hrůzou jsem chodila do práce a nechávala je samotné.

Proto jsme se nechali po roce vyplatit z naší poloviny a opět se stěhovali pryč.Telefonické napadání trvalo ještě pár let.

Po pár letech nastal klid a my si začali žít docela spokojeně.

Ale najednou zapípal telefon a v sms zprávě a později i v telefonním rozhovoru se teta začala velice omlouvat.

Prý má veliké zdravotní problémy a měla  hodně času přemýšlet,hlavně o tom jak se k nám zachovala a jak nám ublížila.

A hlavně prosila o naše odpuštění.No protože jsme i s manželem od přírody hodní a důvěřiví,tak jsme ji odpustili,ale nikdy nezapomenem.
Lída

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Druhá šance. Držím palce vám, i jí, protože jestli teď zklame, byla by to předně její prohra. Přeji Ti hodně štěstí a radosti. Míša

Piště mi na redakce@zena-in.cz, své vlastní zkušenosti, názory a příběhy. Co byste dokázali, nebo co jste již zvládli někomu odpustit?

 

Dnes losujeme drobné výhry k jednomu vašemu e-mailu, každé dvě hodiny!

Reklama