Já si svoje slepé střevo nesla sebou hodně let. Občas sice zazlobilo, ale vždy zase na pár let usnulo. Nastala doba, kdy se mi měla vdávat dcera. Přišel také čas pečení cukroví, abychom měli čím obdarovat svatební hosty.

Tehdy balo asi 14 dní před svatbou,byl pátek a mě začalo být v práci špatně,zvracela jsem a bolelo mě na pravé straně.Víkend jsme prožila sice ne ve skvělé kondici,ale zato při velkém pečení velkého množství cukroví.V pondělí ráno jsme navštívila místního chirurga a ten rozhodl o zlobivém slepáku  a převozu sanitkou do nemocnice.Tuto nemocnici,jsme odmítla,vybrala jse si jinou kam mi sanitku dát nemohl,byl to jiný okres.Musela jsem mu,ale slíbit že tam dorazím a určitě nepojedu autobusem.

No hned se mi odvoz sehnat nepodařilo a tak jsme vybrala pro rodinu peníze a domů dojela autobusem.Nechala zde vzkaz,bohužel zrovna se nikomu z rodiny nedalo dovolat a kamarádka mě odvezla do Brna do nemocnice.

Tam si mě hned nechali a po sdělení,že mi to budou rozhánět a pak případně operovat jsem lékaře šokovala.Vypadlo z emě totiž:"Pokud chcete operovat,tak ihned mě se za 14 dní vdává dcera!"No začali rozhánět,ale jen do večera,kdy nastopil službu primář a ten rozhodl,okamžitě na sál.

Operace bala za mnou a to laparoskopicky a nic nebránilo tomu jít třetí den domů a pokračovat ve svatebních přípravách.Jenže chybička se vlodila a píchali mi proti bolesti Tramal a já stále zvracela,až jsem zjistila co mi dávají a řekla jsme jim jak na něj reaguji.Pak změnili medikaci a vše bylo prima,jen se mi prodloužila hospitalizace až do pátku.Hned o víkendu po propuštění se pokračovalo rychle v cukroví,neboť svatba byla už za týden.Ve středu jsem si odskočila na vytažení stehů a v sobotu jsem tancovala na svtabě své dcery.

Takže jsem během 14 dnů stihla napéct cukroví a vdát dceru a mezitím si na týden odskočit do nemocnice na operaci slepáku.

Lída

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Pěkný honička, to jste se zotavila brzy! :)

Máte za sebou operaci? Dokázali vám zánět rozehnat? Trápil slepák vaše děti? Jaká byla péče lékařů?Trápili vás hladem?Měli jste strach? Následovaly lázně? Znáte nějaký příběh ostatních? Máte v podbřišku pořádného žraloka? Myslíte, že na to má vliv genetika či jídlo?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět. střevo

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a autorka jednoho z nich bude odměněna. Balíček pro výherce obsahuje 2x Profi-LACT, doplněk stravy pro udržení střevní mikroflóry, knihu Víme, co jíme, zinek - doplněk stravy a voňavý regenerační olej z granátového jablka.

vyhra

Reklama