Líčení a ženy k sobě od nepaměti patří. Ženy vždy věděly, že svou krásu mohou ještě podtrhnout tím, že se nalíčí, zvýrazní si řasy, oční víčka, rty... že mohou být díky kosmetice ještě půvabnější a přitažlivější.  A tak je tomu dodnes. Naštěstí pro nás, ženy, je kosmetický průmysl na výši, my si můžeme vybrat z mnoha kvalitních přípravků a produktů, z široké škály nabídky můžeme využít právě to, co nám sluší nebo naopak, když chceme změnu.

Pavel Bauer

Je ale mnoho žen, které potřebují poradit. Líčíme se v zaběhlých kolejích, často nám unikne, že by náš vzhled potřeboval projasnit, změnit styl v líčení. Také naše pleť prochází změnami, lepší výběr krému či séra by jí mohl pomoci. Proto je dobré naslouchat odborníkovi, který zhodnotí vás vzhled a poradí vám, co by váš půvab potřeboval, nebo naopak kde ubrat, vyměnit odstín… jakou péči vaše pleť potřebuje? Jak vybrat správný make-up? Jaké jsou nové trendy v líčení?

Pavel Bauer

Takovým odborníkem je Pavel Bauer, který je nyní pro vás k dispozici – napište nám pro něho pod tento článek otázku, s čím byste potřebovala pomoci, co by vás třeba zajímalo o aktuálních trendech…  My mu zašleme výběr otázek a vy se můžete těšit, že v prvním květnovém týdnu si přečtete slíbený rozhovor.

Pavel Bauer

Partnerem rozhovoru je kosmetická značka Avon, Pavel Bauer je oficiálním vizážistou této firmy.

Pavel Bauer

V roce 1996 získal titul mistra České republiky v make-upu a v roce 1997 na světové soutěži v Düsseldorfu titul vicemistra. Vede odborné workshopy, make-up týmy při natáčení velkých TV šou (ČS má talent, SuperStar, StarDance, Hlas...) Je členem řídicího výboru Unie kosmetiček.

Vaše dotazy nám napište pod tento článek, těšíme se na ně!

Avon

Reklama