Po stopách krásy s Avonem

 

Trendy pro tento rok i další nové nevšední líčení s širokou paletou krásných barev přináší řada Avon Color. Nové barevné tóny pro smyslné rty, podmanivý pohled či bezchybnou pleť jsou nyní snadno dostupné. Zkušená maskérka Jillian Demsey poradí v novém katalogu Avon některý ze svých osvědčených triků, které byly až doteď tajeny pro velké filmové hvězdy.

 

A jaké novinky je možné vyzkoušet? Například Rtěnku Glazewear doplněnou o výrazný lesk. Kdo preferuje přímo lesk na rty, sáhne po Zářivém lesku na rty Glazewear.

 

Neodolatelný a tajemný pohled žen je určitě jejich mocnou zbraní, proto je v nabídce Avonu spousta rozmanitých pomocníků. Tužku na oči Glimerstick Eye Liner v pěti barevných odstínech od černé až po šedou lze dobře doplnit barevným tónováním Očních stínů Quad, které nabízejí vždy čtyři doplňkové barvy. Zajímavá je také Tužka na oči Big Colour v šesti výrazných perleťových odstínech od klasické modré, přes hnědou, až po méně tradiční krémové barvy.

 

Další stálicí každého kosmetického kufříku jsou pak řasenky. Záleží na vašem výběru, zda to bude Tvarující řasenka Daring Curves, nebo Řasenka pro maximální objem řas Daring Definition, případně Prodlužující Řasenka Longest Lashes Ever s dvousložkovým složením.  Každá z uvedených variant nabízí černé a černohnědé provedení, některé jsou ještě v modré či hnědočervené barvě.

 

Pleť je dobře chráněna díky kvalitnímu make-upu v pěnovém či tekutém složení. Užitá technologie Personal Match dokáže redukovat tvorbu kožního mazu, hydratovat pleť a chránit ji před UV zářením.

 

Korekční tyčinka Personal Match je pak pomyslnou tečkou za dobrým nalíčením, protože odstraní poslední zbytky únavy ve tváři a snadno zamaskuje například černé kruhy pod očima. Pak už stačí jen přepudrovat tuhým nebo sypkým pudrem Personal Match, nanést na tvář Růž True Color a líčení ve stylu Hollywoodu je hotovo.

 

Více informací hledejte na stránkách www.avoncosmetics.cz