Oči jsou prý oknem do duše. :) Pokud nosíte brýle, poutají vaše oči pozornost ještě větší, než-li bez nich. Jak se nalíčit pokud skrýváte oči za skly brýlí? Stačí jen několik správných kroků při líčení a zajímavé obroučky. Vizážista Tomáš Vida Vám poradí líčení pod brýle pro blondýnky i tmavovlásky.

Mohu-li vám doporučit, pod zvětšující skla dbejte na pečlivější líčení. Hezky budete vypadat s tekutými linkami nebo si stíny výrazně orámujte oči. Dejte si záležet na řasence, která řasy zvýrazní a prodlouží. Stíny volte spíše tmavší a matnější, než lesklé.

A jak udělat z jemné blondýnky svůdnou intelektuálku? Kromě nápadné černé linky používejte jemnou škálu barev očních stínů i rtěnek a lesků na rty. Důležitý je, samozřejmě, výběr vhodných obrouček. „Nejdříve použijte dlouhotrvající bázi pod oční stíny, která dokonale zmatní oční okolí a připraví ho na aplikaci očních stínů. Na celé pohyblivé víčko naneste minerální oční stíny s třpytivým efektem. Oči obtáhněte výraznou černou linkou směrem ke spánkům. Nezapomeňte na řasenku, ta dokonale zvýrazní líčení očí pod brýlemi,“ radí vizážista Tomáš Vida.

oci1

Použité produkty k černým obroučkám: Duo minerální oční stíny s třpytivým měsíčním efektem, č. 5, 179 Kč, řasenka pro prodloužení a zhuštění řas 1000 Lashes Volume Build Up Mascara, 249 Kč. Hydratační rtěnka s vůní šťavnatého lichi č. 1, 149 Kč. Vše Dermacol.

oci2

Použité produkty k růžovým obroučkám: Duo minerální oční stíny s třpytivým měsíčním efektem, č. 5, 179 Kč, řasenka pro prodloužení a zhuštění řas 1000 Lashes Volume Build Up Mascara, 249 Kč. Třpytivý lesk na rty s vůní hroznového vína č. 8, 149 Kč. Vše Dermacol.

Pro brunetky

I brunetky se chtějí líbit samy sobě, proto nebojte se sytějších odstínu a vyhněte se modré. „Při černých rámečcích můžete experimentovat s barvami a použít například kombinaci fialových odstínů. Pokud se rozhodnete pro výrazné červené obroučky, líčení očí by mělo být velmi jemné,“ říká Tomáš Vida.

A jak se nalíčit? Při líčení pod červené obroučky na celé pohyblivé víčko naneste pěnové oční stíny a pro dokonalé orámování očí vykreslete černou linku. Fialové hedvábné oční stíny použijte při líčení pod černé obroučky. Posledním krokem je řasenka, která dokonale zvýrazní líčení očí pod brýlemi.

oci3

Použité produkty k červeným obroučkám: Pěnové oční stíny s měsíčními třpytkami, č. 10, 149 Kč, kajalová tužka a oční stíny 2v1, 99 Kč, Jemná tužka na zvýraznění obočí č. 1, 99 Kč. Vše Dermacol.

oci4

Použité produkty k černým obroučkám: Perlové oční stíny, č. 12, 149 Kč, oční stíny Satin Duo, č. 3, 149 Kč. Vše Dermacol.

ČTĚTE TAKÉ:

Reklama