Tekutý make-up s matujícím účinkem, Avon Color

Obsahuje Avonem patentovanou postupně uvolňovanou technologii „Personal Match”: směs složek, které poskytují okamžitou a nepřetržitou vyváženost a kontrolu mazu v případě mastné a smíšené pleti. Hydratační komplex s kyselinou hyaluronovou hydratuje sušší zóny. Kaolín a mikro-perličky absorbují nadbytečný kožní maz. Minimalizuje viditelnost rozšířených pórů. Dává pokožce pocit rovnováhy po celý den, kontroluje nadbytečnou tvorbu kožního mazu. Jednoduše vám umožní zapomenout na T-zónu.V nabídce 6 odstínů.

 

Složky: SPF 10, vitaminy A, C, E a betakaroten poskytují antioxidační ochranu proti UV záření a volným radikálům.

Cena:   30 ml 299,- Kč

 

 

Krémové oční stíny a tvářenka 2v1, Avon Color

Multi-uživatelský výrobek na oči a tváře, který nabízí krásnou, zářivou barvu se složením lehkým jako vzduch. Byl navržen tak, aby dodal nádhernou, zářivou barvu s doposud nevídanou odlehčenou a vzdušnou texturou.  Barva se hladce a lehce nanáší prsty. V nabídce 6 odstínů.

Cena:   169,- Kč

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Krémová barva na rty, Avon Color

Lehká krémová barva na rty, doplňuje produkty na  oči a tváře. Vysoký lesk, zářivá barva, která se vznáší na rtech jako sen. Tato dlouhotrvající barva vydrží na rtech  celé hodiny. Je lehká, super lesklá a hydratující. Nanáší se konečky prstů nebo pomocí štětce na rty. V nabídce 6 odstínů.

Cena:   169,- Kč 

 
 
Tuhý pudr, Arabian Glow

Naneste tento jemný pudr na obličej a tělo pro dosažení zářivého vzhledu. Vytváří nádherně hebký povrch, neusazuje se do linií a vrásek. Šikovná směs složek, které zabezpečují hydrataci všude, kde to je potřebné, a absorbuje nadbytečný kožní maz. Může se používat i během horkých letních dnů. 3 odstíny.

Cena:   389,- Kč

 
Paleta barev, Arabian Glow

Neomezujte svůj výběr make-upu ani během cestování! Vezměte si s sebou tento dokonale sladěný set se všemi odstíny, které budete potřebovat během své letní dovolené. Odstíny byly speciálně vybrány, aby podtrhly nádherný vzhled „sluncem políbené“ pokožky. Dva odstíny na rty a dva na oči v průhledné, praktické kazetě.

Cena:   369,- Kč

 

 

 

Reklama