anicka.jpg
Líčení proběhlo v salónu Sisley, kde se nás ujala make-up artistka Lenka Malá. „Myslím si, že se k Valentýnu hodí červená rtěnka, ale je to už trochu klišé a někteří muži výrazné rty ani neocení. Navíc pokud dojde na polibky, rtěnka nikdy nezůstane na svém místě,“ upozorňuje Lenka, se kterou jsme se nakonec dohodly na romantickém líčení v pastelových barvách.

#1 Jemné líčení

5e43e31bef078obrazek.png
V prvním krku vizážistka použila make-up, po kterém pleť vypadala bez jediné chybička navíc rozjasněně. Oční linka zvýraznila oči. Třpytky, jež tužka obsahovala, dodají jiskru a dlouho drží. Stíny Lenka nakombinovala ze dvou odstínů, tmavšího a světlejšího. Následná fixace pudrem odráží světlo, takže se pleť modelky neleskla. Opomenout nesmíme řasenku, která prodloužila řasy a hlavně na rtěnku s kyselinou hyaluronovou. Ta rty vyhladila a dodala dlouhotrvající barvu. Obočí Lenka udělala velmi jemně, ale i přesto musela konstatovat, jak velký má změna efekt.
20200211-IMG-5090.jpg

#2 Důmyslný outfit

5e43e39c42adeobrazek.png
Outfit jsme jely vybírat do showroomu Pietro Filipi. Chtěly jsme vybrat šaty, které by byly vhodné i do počasí, které momentálně panuje. Zkrátka, na rande se nemůžete třást zimou. Proto nám hned padla do oka úpletová variace úzké sukně s rozparkem a krátkého svetříku. Elastický materiál lichotivě stáhnul postavu a své udělaly i svislé proužky. K tomu jsme vybraly výrazné perlové náušnice.
5e43e38da8084obrazek.png

Podívejte se i na video tutorial

Čtěte také:

Reklama