Tanečnice Libuška Vojtková (27) je znechucená z neustálých narážek, že má milostný poměr se svým prvním manželem, zpěvákem Danielem Hůlkou. „Říkám to poněkolikáté a snad už naposledy: S Danem nespím, je to můj kamarád a doufám, že kamarádem i zůstane," tvrdí Vojtková.

Podle svých slov ještě nechce vstupovat do nových vztahů, ale ani se vracet do těch starých. Letošní rok pro ni rozhodně nebyl jednoduchý. Odchod manžela Pepy Vojtka (43) za milenkou Jovankou Skrčeskou a říjnový rozvod jí na pohodě rozhodně nepřidaly.

„Byl to těžký rok, ale pomalu se z problémů vyhrabávám. Moc mi pomáhá můj čtrnáctiměsíční syn Matýsek, pro kterého chystám Štědrý den plný pohody a překvapení,“ říká Vojtková, která se v současné době stěhuje do nového bytu 2+kk v Říčanech.

U štědrovečerní večeře spolu s ní a synem zasednou i její rodiče.

„Loni jsme slavili Štědrý den i s Pepou. Byl sice s námi, ale duchem někde úplně jinde. Proto chci zapomenout a letošní svátky si užít," dodává Libuška Vojtková.

V době krize jí významně pomohli a pomáhají i její kolegové v divadle a taky práce. Vojtková tančí v představeních Adéla ještě nevečeřela, Kleopatra, Tři mušketýři, Dracula a chystá se na nový muzikál Mona Lisa.

Reklama