Zdravím celou Ženu-in! 

Váš magazín pravidelně každý den čtu a vždy je to pro mě takové milé zpříjemnění dne. Ráda si i zasoutěžím, což mi na Vašem serveru vůbec nechybí, neboť soutěží pořádáte opravdu mnoho.  

Snad nejvíce se mi líbí vyhlášení téma dne, na které přímo čtenářky mohou psát své příběhy, starosti a radosti a dočkají se v reakcích pod článkem nějakých rad, pochopení nebo otevření očí od ostatních čtenářek. To byl skvělý nápad.  

Co se mi ale nelíbí, je zasílání „kravinek“, legrácek a zajímavostí, neboť s tím se setkávám v mailu téměř denně, a spousta obrázků a zajímavostí je převzatá z jiných serverů. Nezdá se mi to až tak originální. 

Co se týče přílohy pro maminky, na tu se moc těším, protože i já jsem na mateřské a kolikrát si připadám, že se v tom „plácám“ sama. 

Přeji Vašemu magazínu mnoho dalších úspěchů! 

martisa

Milá martiso, děkujeme za názor. Na příloze pro maminky se pracuje a věříme, že až to "spadne", budete mile překvapeny. Ohledně posílání legrácek a zajímavostí - chápu Tě, každého tyhle věci neberou. Je ale dost čtenářek, které takové rozptýlení vítají, takže budeme občas zařazovat i takovéto odlehčení.

I já Tobě přeji hodně úspěchů a Vám ostatním připomínám, že stále ještě můžete psát na náš redakční e-mail své připomínky k našemu magazínu. Redakce@zena-in.cz

Reklama