Čtenářka Mall mi k dnešnímu tématu poslala vlastně dva příběhy. Hlavně ten druhý stojí skutečně za to! Jak dopadlo její první líbání se zubní protézou? Popravdě, na místě jejího muže bych asi být nechtěl - promiň Maal...


Ahoj Kubo a ostatní ženy-in, píšu Vám příspěvek na téma zuby.

Zuby jsem nikdy neměla pěkné, byly křivé a měla jsem hodně kazů. Styděla jsem se usmát.

Na zoubečkovou vílu jsem věřila a vždy jsem se na ni těšila. Napíšu Vám příběh z mého dětství spojený se zoubečkovou vílou.

Bylo mi 5 let a vypadl mi zoubek, samozřejmě jsem to značně oplakala,ale přestala jsem hned, jak jsem se od maminky dozvěděla o víle,která sbírá vyčištěné zoubky a nechává tam místo zoubků nějakou drobnost. Moc jsem se na ni těšila a zoubek jsem nádherně, přímo pohádkově vyčistila.

Večer, jak jsem šla spát, jsem si ho položila pod polštář a dokonce jsem i vyrobila malinkatou postýlku pro vílu, kdyby náhodou byla unavená a chtěla si schrupnout. Ráno jsem pak pod polštářem(od rodičů = jakože od víly) měla nějakou drobnost (bonbon,prstýnek nebo tak něco).

Jednoho dne ráno jsem ale našla pod polštářem nožičku od zoubečkové víly, jak já jsem brečela ! Můj bratr vyrobil jakože nožičku od zoubečkové víly a podstrčil mi ji pod polštář, měl to být asi další dáreček za zub nebo nevím. Já jsem to probrečela a byla jsem moc smutná, že zoubečková víla nemá nožičku. A byla jsem si jistá, že už umřela. Naši šli s pravdou ven, že žádná zoubečková víla neexistuje, bylo to hrozné, byla jsem z toho smutná, ale zase lepší žádná víla než mrtvá víla, ne?

Přikládám Vám pohádku Prasátko Pepina a zoubečková víla, stejně jako já můžete zavzpomínat na dětství, nebo ji můžete ukázat dětem :-)

Některé své zuby už nemám, mám částečnou zubní protézu.

Myslíte, že s protézou se nemůže stát nějaký trapas? Tak to Vás přesvědčím o opaku!

Jednoho dne jsem se vrátila od zubaře domů s „novými" zuby-částečnou protézou, manžel nebyl doma, tak jsem si říkala, že bychom to mohli trošičku oslavit. Udělala jsem večeři a zapálila svíčky a čekala na manžela. Manžel přišel a s plnou vervou se pustil do večeře, mluvili jsme o všem možném a na protézu nebyla ještě vhodná příležitost. Najednou manžel vstal a políbil mě. Během líbaní jsem ucítila, že se mi protéza nějak „zvedá", měla jsem ji první den, tak jsem si řekla, že se určitě nic neděje a že jsem si na ni ještě nezvykla a krom toho jsem nechtěla rušit naši příjemnou intimní chvilku. :-)

Ale co se nestalo za chvíli, manžel sebou cukl a utíkal k umyvadlu a začal něco vyplivovat. To byla moje protéza!

V té chvíli jsem mu oznámila, že mám ode dneška protézu.

Byl to trapas jak Brno a od té doby mi manžel před každým líbáním připomene a udělá si ze mě srandu: „Miláčku, drž si pevně protézu, prosím!"

Zdraví vás,
Maal

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Dnes si v magazínu Žena-in.cz povídáme o zubech. Pište mi…

  • … o vašich problémech se zuby.
  • … o tom, zda jste jako děti věřili na vílu Zubničku.
  • … o tom, jak podléháte trendům v péči o chrup.
  • … o zubech vašich domácích mazlíčků.
  • … o špercích v zubech.
  • ... o zubařích.

Zahrňte mě zkrátka vším, co se vašeho chrupu týká. Humorně i vážně, to záleží na vás! Na příspěvky se těším na redakčním e-mailu!

Reklama