Jeden krásný letní románek zažila čtenářka Simič. Napsala nám, jak měla se svým tehdejším klukem první rande. On to vlastně její kluk nebyl... Ale to už si přečtěte samy.

Tak to bylo vskutku originální! Myslím, že bratr se nedivil, ale ta blondýnka asi ano. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Simič, a přeju krásný den.


Krásný den.

Musím přiznat, že jsem na rande dloooouho nebyla. Ale přesně si vzpomínám, jak jsem to prožívala. To neskutečné těšení se, dlouhé a pečlivé přípravy, desetkrát přehrabaná skříň, vyzkoušení nejmíň pěti účesů, hodiny strávené před zrcadlem a neustálé sledování hodin, které se neskutečně vlekly, ale také drobné žaludeční potíže spojené s nervozitou a nedočkavostí...

Jednou, bylo mi sladkých a krásných 15 let, jsem byla s rodiči u vody. Moc se mi tam líbil jeden kluk. Vysoký, krásně opálený, kudrnatý, sportovní vypracované postavy - no zkrátka, hned jsem se zamilovala. Kvůli němu jsem se chodila pořád koupat do té příšerně chladné a kalné vody plné žabinců, jen aby si mě všimnul. A všimnul. Dali jsme se do řeči, uplavali mezitím v té „stoce“ asi pět kilometrů a pak mě konečně pozval večer na rande. Měli jsme se sejít v 8 hodin u vrby s omšelým a poloshnilým vodníkem. A já byla šťastná. Hned jsem se šla na ten nádherný večer připravovat a zkrášlovat. Bylo půl 8 a já už to nevydržela a šla s tím, že si občíhnu terén a počkám někde v zákrytu, aby to nevypadalo, že tam stepuju a nemůžu se dočkat. Došla jsem skoro až k vodníkovi a co nevidím! Můj srdce šampion se tam vesele líbá s nějakou blondýnkou! Nelenila jsem a zhrzená doběhla k líbající se dvojici a oba jsem je strčila tak, že spadli do vody. Blondýnka mě začala nazývat velmi šťavnatými názvy a můj milý do vypatlaných krav a jiného dobytka. Teprve později z něho vylezlo, že brácha přijde později, protože musí hlídat malou sestru, než se rodiče vrátí z večeře. BRÁCHA!!!!! Pak mi docvaklo, že jsou to dvojčata, dokonce jednovaječná a tudíž nerozeznatelná. Můj pravý milý opravdu přišel o něco později a navíc s krásnou kytkou. Nakonec z toho byla krásná, i když jen krátká letní láska. Stejně si myslím, že své nerozeznatelné podoby kluci velmi hojně využívali a určitě mají na co vzpomínat. Ale já taky.

Simič

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Originální rande

  • Zažila jste někdy opravdu výjimečné rande?
  • Líbilo se vám?
  • Nebo jste o něm slyšela vyprávět?
  • Nebo vás někdo nějak originálně pozval?
  • Vzpomínáte na nějakou historku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá knížku o lásce a odloučení: A hory odpověděly (napsal Kahled Hosseini, nakl. Argo).

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je RANDE. Předem děkuju!

hory

Reklama