kiss

Tak dlouho očekávané jaro je tady. Konečně jsme se dočkali hřejivých parsků slunce, čilého cvrlikání ptactva a rašících pupenů. Jaro je podle mne nejkrásnější období roku. Probouzí v nás novou chuť do života a milostnou touhu. Všude kolem sebe vidím líbající se páry. Nemám nic proti letmému polibku na ulici, ale vášnivá „líbačka“ na zastávce tramvaje mi vždycky připadala vůči ostatním trochu netaktní a měla jsem chuť páru doporučit, ať si to nechá na doma.

Nikdy jsem to samozřejmě neudělala, protože mi bylo jasné, co by odpověděli. Dnes už jsem mnohem shovívavější a přejícnější. Že bych najednou přehodnotila svou prudérnost? Asi to bude tím jarem.

Zeptala jsem se v redakci, jak se na to dívají oni. Probouzí ve vás jaro milostné touhy? Líbáte se na veřejnosti? Vadí vám jiné líbající se páry?

Takto odpověděli:

Míša Kudláčková:  

Jaro ve mně zrovna teď probouzí úplně všechny touhy, a to v intenzitě přímo nevídané. Je mi fajn, jsem narvaná energií a miluji všechno a všechny i broučky a prvoky. Chodím ulicemi s debilním úsměvem a je mi to jedno.

Na veřejnosti se osobně líbám nerada, ale pohled na jiné, pokud právě rovnou nesouloží, je rozhodně příjemnější než se dívat, jak na sebe lidé křičí nebo si nadávají. Z líbání jde dobrý pocit. Pocit, že někdo má někoho rád. A to třeba i tak, že se nedokáže udržet. :))

Simona Škodáková

Milostné touhy ve mně jaro neprobouzí, na veřejnosti se líbám průběžně po celý rok. Jaro mě ale nutí se trochu víc zamyslet nad svým vzhledem, udělat něco pro zdraví, štíhlou linii, vlasy a pleť. Asi je to z radosti, že končí 5 měsíců uniformy džíny+svetr+bunda. Takže momentálně jsem ozdravila jídelníček a každý den se trochu hýbu (chodím běhat, šlapu na rotopedu, cvičím).

Líbání na veřejnosti u cizích lidí mi nevadí. Odvrátím hlavu a jdu dál. Vždyť láska je krásná věc, proč se nad ní pohoršovat.

Linda Wimmerová:

A v kom ne? A líbání třeba v přecpaném metru, to fakt nemusím. Ale jinak je mi to jedno a nevadí mi to.

Eva Soukupová:

Mně hormony blbnou celoročně. Už ne. Ale ne mojí vinou. Nevadí mi takový ten „normální“ polibek. Když naproti mně ve vlaku sedí pár, který se snaží vzájemně si ukousnout hlavu, vadí mi to. Ostatně znám jen málo fanoušků lacinýho porna.

Jakub Kočí:

Samozřejmě, okamžitě se nastartuju jako veverka. Jakmile se oteplí, vyrážím do ulic a líbám každého, koho potkám. Když jsem tuhle políbil šéfa, lekl se a zvedl mi plat. Líbání na jaře je prostě fajn. Občas uvažuju o tom, že bych mohl zkusit i líbání na podzim, ale ještě nejsem pevně rozhodnutý.

kiss

Jak byste mi odpověděly vy, milé ženy-in?

Reklama