Stalo se to, když jsem měla nějakých těch ...náct! Měli jsme takovou partu a jezdili si na vandry do lesa a hospod, kde vyhrávaly kytary a tekla limča s džusem proudem (jasně, že jen pro mě a kámošku, ostatní si dávali daleko pěnivější litry místo bublinkáčů!).

Jedno páteční odpoledne se tak vřítíme na vlakové nádraží a pozdravíme se s ostatními kamarády „Ahoj“. No a pak se já a kámoška Mulisanda chytíme u záchodů dvou trempů, kteří se na nás smějí a zvědavě se vyptávají, kam, kdy a do kdy. Mulisanda se culila jako blázen, protože ten jeden trempský kus vypadal jak vystřižený z módního časopisu. Druhý patřil bohužel ke starší sortě, měl vousy a celý asi už obrůstal mechem :). Ten mi zbyl na bavení, protože Mulisanda byla vždycky aktivnější a brala si první ceny bez účasti v boji.

Přetvařovala jsem se, aby na mě nekřičel, že jsem fiflena, a začala s ním normální rozhovor o tom, že na nás ostatní čekají ve stanici X a že pak půjdeme tak deset kiláků, abychom se uložili pod převisem kdesi, kam už nikdy podruhé netrefím. Nevím, jak se to stalo, ale najednou prostě povídá:
„Víš, že holky to mají s líbáním daleko lehčí?“
Zrudla jsem asi úplně všude, protože já si zatím jen snila o tom nejvzrušivějším líbání pod sluncem.
„Proč si myslíš?“
„Holky se líbaj tak nějak přirozeně, mají to od přírody daný a nemusej se to učit. Chlapi se to musej prostě naučit, jinak to za nic nestojí. A hlavně trénink! Líbací trénink je nejlepší... kam žes to říkala, že vyrážíte?“
„Ehmm...“ odkašlala jsem si, a ani se už nečervenala, protože mi bylo mdlo, při představě, že bych se měla stát součástí tréninku v líbání zrovna s ním. Jenže Mulisanda najednou přešla k nám a s jiskrami v očích povídala.
„Co jsi říkal o tom líbání?“
On se taky usmál a pak spolu vedli chichotavý rozhovor o tom, kdo se líbá vlastně líp a kdo se musí co učit. Já se přemístila k opuštěnému hezounovi, jenže on se nechtěl bavit ani o jedné puse. Sednul si na zem, rozbalil mapu, a až do příjezdu vlaku zkoumal mapu ze všech světových stran.

Časem jsem se v líbání taky natrénovala a už se nečervenala. Nejhorší pusa se mi přihodila, když jsem se připletla k narozeninám kamarádčiny babičky, popřála jsem jí a musela dát pusu, jenže ona byla vždycky taková nevoňavá, táhlo jí z pusy a... přežila jsem to! No a nejlepší pusy prožívám nyní, ony to jsou spíš takové hrací pusinky. To mi malá dcerka prostě před spaním povídá: „Budeme se pusinkovat,“ a tak nevím ani kde na takovouhle hru přišla, ale hrozně se u toho smějeme, protože se i lechtáme, aby byla nějaká sranda...

Krásný den všem ženám-in přeje

Margaretka


Děkujeme za nádherný příspěvek :).

To já se takhle taky na čundru, to mi taky bylo -náct, „přifařila" k jedné bandičce, páreček a volný kluk, celkem pohledný, i líbat uměl, ale po těch asi deseti pivech, lahvi rumu a zelené a krabičce startek, co jsme společnými silami zkonzumovali, to stejně bylo fuk :). Spali jsme dva kroky od škarpy a jako zabití :).

Jak jste na tom s líbacím tréninkem Vy, ženy-in? Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama