Milé ženy-in a redakce.

Dnešní téma je hodně široké, protože člověk často začíná s něčím novým.
Začíná držet dietu, začíná s řízením auta, začíná se učit líbat... A o tom bude můj příspěvek -> o líbání.

Když se ve mně začaly bouřit hormony a nastal můj puberťácký čas, zajímala jsem se JAK NA TO. Pochopitelně jsem pravidelně kupovala časopisy Bravo a Bravo Girl a první, co jsem hned listovala, byla rubrika Láska, Sex a Něžnosti. Hltala jsem informace víc než ve škole.

Všude psali, jak mám mít správně nakloněnou hlavu, zavřené oči, svěží dech, že mám mít mírně pootevřené rty... No jo, to bylo sice pěkné, ale jak to natrénovat? Tak jsem vzala mého oblíbeného plyšáka a ...bléééé. Za chvíli jsem měla plnou pusu chlupů. /soutěž:tento(9)/

A pak jsem se v jednom velmi poučném článku dočetla, že si mám palec zespoda přitisknout k ukazováčku a líbací pomůcka byla na světě! Tak jsem trénovala a utírala oslintanou ruku do kapesníků, a když konečně došlo k opravdovému činu, tak naše zuby o sebe nepříjemně zavadily a bylo po všem.

Nedávno jsem byla u mé neteře v pokojíku. Viděla jsem, že má na zrcadle takový velký upatlaný flek. Zeptala jsem se, čím si to umazala a ona, že prý trénovala líbání. Mno, tak to jsem ještě nezkoušela... ale kdo se má pak leštit se zrcadlem? :-) /soutěž:text(10)/

Zdenicka1983


Naše milá čtenářko(2)-in,

pěkná práce! Oceňuji! Ještě si matně vzpomínám na pocity absolutní bezmoci při představě, že dnes (DNES!), už za (12) několik hodin nejspíš nebudu ta poslední NEPOLÍBENÁ slečna světě...:) A co se týče neteře, alespoň se zároveň pocvičí v domácích pracích, že...?

Přeji krásný den, plný nových zážitků.

Reklama