Šetří peníze i čas

Díky plnému porozumění touze zákazníků získat ze své sušičky maximum, LG vyvíjí zařízení, která nejen že chrání oblečení, ale šetří i spotřebovanou energii. Výsledkem tohoto přístupu je bezkonkurenční technologie DUAL Inverter Heat Pump™ s neuvěřitelnou energetickou účinností A+++(-10%)1. Krátkého sušícího času a vylepšeného výkonu dosahuje díky dvěma válcům, které současně stlačují chladivo. Duální invertorové tepelné čerpadlo zároveň umožňuje několik ekologických nastavení dle potřeby zákazníka. Například, Energy Mode (režim Energie) šetří energii a Time Mode (režim Čas) urychlí čas sušení až na působivých 16 a půl minuty na kilogram prádla2.
5ba9f6cba2629obrazek.png

Účinnější, ale jemná péče

Uživatelé sušiček se často obávají poškození svého oblečení během sušícího cyklu. Ten ale vymizí s vylepšeným tepelným čerpadlem nové LG sušičky, které stále udržuje nízkou teplotu tkaniny během sušení, a tím i snižuje pravděpodobnost sražení všech druhů prádla, přes spodní prádlo až po vlněné svetry. Spotřebič je také vybaven speciálním programem „Pro alergiky“, který eliminuje až 99,9 % alergenů, jako jsou prachoví roztoči, pyl nebo zvířecí alergeny, pro zajištění co nejhygieničtějších výsledků3. Uživatelé mohou také využít dvojité péče Pro alergiky, v podstatě od začátku praní až do konce sušení, pokud tento program zvolí i v LG pračce.

Navíc, na obě hlavní technologie sušičky, jak na duální invertorový kompresor, tak na invertorový motor, je poskytována desetiletá záruka zajišťující dlouholetou životnost.
 
Vysoká účinnost a výkon nové sušičky znamená lepší výsledky sušení a více pohodlí pro uživatele. Samočistící kondenzátor eliminuje nutnost manuální údržby díkysilnému průplachu vodou, který odstraní všechna zachycená vlákna a prach v kondenzátoru. Technologie Sensor Dry analyzuje vlhkost v oblečení a upravuje tak čas a teplotu sušícího cyklu na optimální hodnoty. Možnost otočení dvířek zvyšují kompaktnost spotřebiče, tak aby se pohodlně vešel do každého domova.
5ba9f6e1958dbobrazek.png

V rychle se rozvíjející éře chytrých zařízení by žádný LG spotřebič nebyl kompletní bez SmartThinQ™ technologie a WiFi konektivity. Tyto funkce umožňují dálkové ovládání, diagnostiku a kontrolu současného stavu připojeného zařízení. Více než 16 doplňkových cyklů, například pro sportovní oblečení, osvěžení lůžkovin, spodní prádlo nebo program „Nemačkavý“, může být do zařízení stažených právě prostřednictvím smartphonu. Kromě toho je nová LG sušička rozšířením expandujících možností praní a péče o prádlo. Je plně kompatibilní s LG pračkami, tak aby nabídla uživatelům přizpůsobení dle jejich potřeb.

„Jsme hrdí, že můžeme na evropském trhu představit naši novou sušičku,“ uvádí Song Dae-hyun, prezident společnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solutions. „Revoluční technologie DUAL Inverter Heat Pump™, která je součástí i nové sušičky, nabízí špičkový výkon a účinnost. Vysoká úroveň péče a odhodlání, které LG investuje do vývoje každého produktu za účelem zvyšování uživatelského komfortu, pohání společnost na popředí trhu a stále nás motivuje k postupu kupředu.“

1 V rozsahu A+++ až D dle norem IEC za použití režimu Energie a programu Bavlna.
2 Testováno společností Intertek s 9 kilogramy praného prádla podle normy IEC za použití režimu Čas a programu Bavlna. (RC**U2****)
3 Získala BAF (British Allergy Foundation) Certifikaci prokazující 99,9% odstranění alergenů

Reklama