Náš seriál na pokračování se zdárně rozjíždí. Minulý týden jste mohly napsat první díl a tím začít příběh, který bude zcela v režii vás, čtenářek.

Z pěti vybranýh příběhů jste hlasováním jako vítězku zvolily LFNikitu a její Dům na předměstí.

Na tento vítězný příběh jste mohly navázat a napsat pokračování dle své fantazie. Toto druhé kolo bylo již poměrně napínavé, protože příběhy, které se nám sešly, byly všechny bez výjimky opravdu skvělé.

A tak jsme byli nejen my, ale určitě i vy zvědaví, kdo vyhraje tentokrát.

Po tuhém a lítém boji zvítězila opět LF Nikita! S počtem 108 hlasů se umístila na prvním místě, následována Medunkou2001 s 68, Kaatjou s 50, Bednaroi s 12 a Marilin s 10 hlasy.

Všem soutěžícím srdečně gratulujeme! Zaslouží si pravdu uznání. A tak tentokrát činíme výjimku a kromě dárečku pro vítězný příspěvek posíláme drobné dárečky i všem ostatním. A hlavně – všem vám děkujeme!

A nyní si můžete připomenout a přečíst vítězný druhý díl seriálu Dům na předměstí. Pokud vás inspiroval a chcete na něj navázat a zapojit se tak do naší seriálové soutěže, posílejte nám své příběhy do středeční půlnoci na e-mail redakce@zena-in.cz. Prosíme, abyste do předmětu uvedly heslo Příběh a aby rozsah vašeho vyprávění nepřekročil stránku A4 – Arial 10.

Na všechny vaše příběhy se těšíme… a vy, které náš – váš nový seriál zaujal, nezapomeňte přijít opět v pátek na Žena-in.cz. V tento den bude opět zveřejněno pokračování podle vás, čtenářek a na vás bude, abyste pak v anketě daly hlas tomu, který vás nejvíce zaujme.

Reklama