A jak se nejlépe zbavit věcí rychle a ještě na tom něco vydělat? Zkusit to přes aplikaci letgo, kterou si jednoduše můžete stáhnout do svého chytrého telefonu, nepotřebné věci nafotit, během půl minuty vytvořit inzerát a hned je prodat. Chystáme se v redakci tuto oblíbenou aplikaci vyzkoušet a dávat vám postupně tipy, jak co nejlépe a nejrychleji všechno prodat. Ovšem začneme představením aplikace samotné.

Aplikace letgo je v České republice více než rok a je uživatelsky velmi jednoduchá. Stačí mít chytrý telefon a stáhnout si aplikaci v Apple store, nebo Google Play.

V čem spočívá její největší výhoda? Funguje s pomocí GPS, tedy zobrazují se vám nabídky produktů, které lidé prodávají ve vašem okolí a nebo si jednoduše zvolíte přímo jednu oblast a budete mít nabídky jen odtud. V praxi to znamená, že můžete vyrazit na druhou stranu republiky, budete postrádat něco teplejšího na sebe, zapnete aplikaci a koupíte si svetr od někoho v okolí.

Na prodej zde najdete širokou škálu věcí, přičemž nejoblíbenějšími kategoriemi jsou móda a doplňky, následuje elektronika a věci do domácnosti nebo zahradu, sportovní vybavení a dětské zboží. Zde si vybre úplně každý.

V aplikaci je totiž vlastní chat, přes který se můžete ihned s prodávajícím/kupujícím dohodnout na místě setkání a nemusíte dlouho čekat, než vám dotyčný věc pošle a utrácet navíc za poštovné.

My jsme se v redakci domluvily, že všechny aplikaci vyzkoušíme a každá prodáme něco, co už jednoduše u nás doma postrádá smysl a nepotřebujeme to. Každý má doma něco, co už nevyužívá a jiný by to ocenil.

Níže najdete návod na stažení aplikace a v dalším článku pro vás připravíme tipy na to, jak nejlépe věc k prodeji vyfotit, aby zaujala a vy jste se jí tak rychle zbavily.

Krok za krokem jsme pro vás všechno vyfotili a vy se můžete přidat hned teď také

letgo

  • Po stažení máte na výběr, zda si aktivujete polohu, kde se nacházíte, aby se vám zobrazovaly nabídky „z okolí“

dg

  • Poté se musíte přihlásit pomocí Facebooku nebo emailu

go

Nyní už přichází řada na nafocení a sdílení produktu, který chcete poslat dál. Pár tipů k tomu, jak prodávané věci správně nafotit, najdete v dalším článku.

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama