Podzim klepe na dveře, co si obléknout na sebe? Potřebujete doplnit šatník? Nebo vás zajímá, co pro nás v přicházejícím období přichystala paní Móda a jen hledáte inspiraci?

Pokud se rádi oblékáte ležérním způsobem, pojďte se podívat na nabídku nové kolekce obchodů Marks & Spencer! Svetříky, košile, čepičky, trika a topy, vše ve volném stylu, který určitě vyhovuje každé ženě. Džíny a pohodlné kalhoty doplňují ležérnost a pohodlnost působivých „vršků“.
Jak je vidět, v této kolekci převládá bílá, šedá a černá. Barvy, které jsou velmi jednoduše sladit s něčím ostřejším i pastelovým. Svetry jsou většinou propínací s větším důrazem na výrazné knoflíky. Ze vzorů přetrvávají klasické oblíbené proužky a jemná i výrazná kostka, u svetrů jemné melírování.

 

Více uvidíte na http://www.marks-and-spencer.cz/zeny/lezerni-moda, kde najdete i další sekce s nabídkou  krásného spodního prádla, elegantních kousků, kabátků a nádherných doplňků. Pokud se zajímáte o módu pro děti, určitě najdete inspiraci u značky Marks & Spencer. Jako vždy nechybí ani krásná nabídka pro podzim v pánském šatníku.

Reklama