Profesionální žena se stane z Monicy Lewinské. Žena, jejíž sexuální aféra s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem svého času plnila titulní stránky novin, přijala pozvánku do nové televizní show, kde bude rozhodovat, který ze soutěžících mužů má podle ní největší šanci uspět u žen. Soutěž z názvem Pan Profesionál odstartuje 21. dubna na televizi FOX.
Býválá stážistka se stane exkluzivním hostem pilotního dílu. Producenti věří, že její osoba dokáže pořádně zamávat s grafy sledovanosti.

O co vlastně v celé soutěži půjde? Celé by to mělo být taková zvláštní "Rande", které u nás dříve vysílala televize Nova. V každém díle budou jiní soutěžící. Skupinka mužů, kteří by měli splňovat kritérium "průměrně atraktivní" se budou snažit zaujmout přítomnou mladou ženu. Ta na konci show vyhodnotí, který z nich byl nejlepší a kdo by podle ní měl největší šanci u žen.

Producenti se však rozhodli, že nic neponechají náhodě. Aby soutěž nebyla ovlivněna subjektivním vkusem ženy, budou soutěžící muži schovaní za barevně rozlišené masky. "Ta kombinace Monicy Lewinské a soutěže Pan Profesionál je opravdu úžasná souhra. Je to opravdu ojedinělý koncept soutěžního pořadu a věřím, že si najde své diváky," uvedl pro časopis Variety producent soutěže Bruce Nash.

Sama Lewinská je z toho, že bude hostem pořadu, velmi šťastná. "Stanice FOX má s podobným žánrem velké úspěchy. Byla jsem opravdu nadšená, když mě producenti oslovili s tím, abych do soutěže přišla jako host," uvedla. Minulý rok se devětadvacetiletá bývalá stážistka pokusila revitalizovat svojí "slávu", kterou jí přinesla aféra s americkým prezidentem. Začala navrhovat vlastní kabelky. Její katalog si můžete prohlédnout na www.therealmonica.com

Reklama