Chcete vyjet za hranice ČR, ale bojíte se, že se ztratíte už za humny? S webem www.levnocestovani.cz se bát nemusíte. Tipy na levné letenky, ubytování, i poradnu, kde vám rádi vaše otázky zodpoví.

Letenky a jízdenky

cestování

Hlavní doménou portálu jsou žhavé tipy na levné letenky a jízdenky po celé Evropě, ale i do světa. Nabídky se tu objevují denně a zpravidla rychle mizí. Je proto třeba mít se na pozoru a když se nějaká nabídka objeví, neváhat. Právě rychlé jednání může být klíčem k vašemu levnocestovatelskému výletu. Na webu se objevují také nabídky charterových letů od cestovních kanceláří. Většinou se jedna o nabídky last minute.

cestování

Kde najdu vhodné ubytování

Na Levnocestování.cz vám také poradí, kde sehnat levné, ale kvalitní ubytování v lokalitách po celém světě. Většinou se jedná o autory prověřená místa, nebo o místa s velmi dobrým hodnocením a poměrem cena - kvalita. Naleznete zde také soukromé ubytování skrze portál AirBnb.

cestování

Průvodce a návody

Ve složkách průvodce a návody najdete užitečné rady a tipy, které se vám mohou na cestách hodit. Jedná se o průvodce městy, ale také informace ohledně práce v zahraničí, jak to chodí na letištích apod. Rady jsou vždy aktuální a velmi užitečné.

Poradna levnocestování

Nenašli jste přesně to, co hledáte? Nestyďte se zeptat. Ušetříte tak spoustu času a často i peněz. Na každý dotaz vám odpovídá tým zkušených cestovatelů nebo ten nejpovolanější, samotný Jirka, zakladatel portálu www.levnocestovani.cz.

cestování

Čtěte také:

Reklama