5f202135574dfobrazek.png
V novém pražském Levi’s® Tailor Shopu, Na Příkopě 6, nyní najdete limitovanou kolekci batikovaných látek Indigo Tie Dye pro personalizaci. Jsou obarveny přírodním indigem klasickými ručními technikami a připravilo je designové studio Blue Print Amsterdam. Indigo je přírodní barvivo, extrahované z rostlin, a tedy zcela udržitelné. Na výběr je ze dvou vzorů inspirovaných například tradičním japonským barvením látek Noi Shibori. Každý kousek je originál a dokonale se hodí k denimu.
5f2020fc8ce76obrazek.png
Naši krejčí mohou batiku aplikovat na límec, manžety i zadní část našich kultovních džísek, nebo jako záplaty na džíny. V  Levi’s® Tailor Shopu si tak můžete nechat přetvořit své oblíbené levisové kousky, nebo ty, které jste si právě koupili. Lidé si upravují a přizpůsobují svoje levisky již více než 145 let. A každý, kdo žije v Levi’s®, ví, že jeho džínové kousky odrážejí jeho život a jsou jeho osobními originály. Milovníci Levi’s® si denně opravují a upravují své oblíbené kousky, a tak vyjadřují svůj autentický styl a osobnost.
5f2020da83263obrazek.png
Přidejte se k naší platformě Repair.Reimagine.Recycle. Ve svých džínách žijeme. Někdy tak divoce nebo intenzivně, že to nevydrží. Někdy si zase něco koupíme impulzivně, a až později zjistíme, že to nevyhovuje našemu stylu, postavě atp. To se stane, ale nevyhazujte to! Přineste ten kousek do některého z Levi’s® Tailor Shopů a my ho opravíme, upravíme nebo zrecyklujeme. Džíny třeba potřebují jen zkrátit, zúžit nebo z nich budou super kraťasy. Ať už je to cokoliv, zkusíme to zachránit. Protože nejudržitelnější přístup, kterým se můžete řídit, je nakupovat chytře a vyhazovat méně. Milujte svoje džíny a žijte v nich co nejdéle.
5f202110cc091obrazek.png

OPRAVUJTE: DEJTE SVÝM DŽÍNŮM DRUHÝ ŽIVOT.
UPRAVUJTE: MILUJTE TO, CO NOSÍTE. ŽIJTE V TOM DÉLE.
RECYKLUJTE: COKOLIV, JEN NE VYHODIT.
5f20217f2a22bobrazek.png

5f202084d65b2obrazek.png

Reklama