V roce 1992 byl Levi’s® první společností z žebříčku Fortune 500, která rozšířila zdravotní benefity také na partnery stejného pohlaví, a od té doby usilovně pomáhá prosazovat stejná práva a podmínky pro lidi LGBTQ+ všude na světě. V této podpoře Levi’s® pokračuje i letos – v kolekci Pride 2020 – která se zaměřuje se na lidi, kteří otevřeně prosazují pozitivní změny.
 
Letošní kolekce s mottem „Use Your Voice! / Použij svůj hlas!“ se nese ve znamení maximálního sebevyjádření. Zahrnuje řadu triček s potisky s logem Levi’s® na duhovém pozadí. Džíska ze sepraného denimu s vyšívaným mottem Use Your Voice na zádech se skvěle hodí k indigovým nebo batikovaným denimovým šortkám. K dalším výrazným kouskům kolekce patří tričko levandulové barvy s duhovým logem Levi’s®, speciální průsvitná džíska s holografickým motivem duhy, a dokonce i Pride džínové chaps – westernové návleky! Také Levi’s® Print Bar nabídne řadu různých pridových designů loga Batwing s možností personalizace, které si můžete vytisknout na trička, mikiny nebo tašky.
 
100% zisk z kolekce Levi’s® Pride 2020 bude věnován OutRight Action International, organizaci, která pomáhá prosazovat práva LGBTQ+ lidí po celém světě. S Levi’s® popularizují příběhy lidí z okraje společnosti, kterým dodávají odvahu k sebeurčení, hrdosti a osvobození od předsudků, bez ohledu na to, kdo jsou nebo koho milují.
 
V trochu jiné kampani připravené společně se Self-Evident Truths vystupují reální lidé mimo heteronormativní společnost. Je to vzorek portrétů z desetiletého fotografického projektu iO Tilletta Wrighta, který oslavuje naše rozdíly, představuje naši společnou humanitu a ukazuje, jak jeden jediný hlas může pozvednout desítky tisíc.

48EUPG08.jpg

WwqBtUq8.jpg

xXk936io.jpg

QXjykh8I.jpg
 HoouiC44.jpg

GaDytKks.jpg

IpW4SxK4.jpg

aePZLiE.jpg

7w6r0qi8.jpg

C2Mztl-c.jpg

BybTf3-8.jpg

Foto: Levis

Reklama