levis.jpg

Šestidílná kolekce je ležérní, nadčasová a pomáhá vyzařovat sebevědomí – když spodní prádlo dobře padne a cítíte se v něm dobře, i všechno ostatní je tak, jak má být, na svém místě. Kolekce využívá udržitelný materiál Tencel™ Lyocell, který je jemnější než hedvábí a chladivější než len. K dostání je v několika základních barvách od jasně bílé, přes růžovou, vínovou až po černou, nebo maskáčovým potiskem.

Pohodlné pružné lemy mají na sobě kultovní sportovní logo, původně z roku 1984. Dodávají moderní sportovní vzhled a umožní vám protahovat se, běhat, skákat nebo jen tak sedět v opravdovém pohodlí. Je samozřejmé, že to, co máte pod oblečením, musí být stejně kvalitní a hezké, jako to, co máte na sobě. Kalhotky s vysoko vykrojenými nohavičkami ichotí postavě, prodlužují nohy a zároveň nic neodhalují a zaručují celodenní pohodlí.

ccccccc.jpg

Sportovní podprsenka se dá nosit jako top například pod ovesized džínovou bundu. Vyztužená brallette je zase tak pohodlná, že zapomenete, že na sobě vůbec nějakou podprsenku máte. Nejměkčím a nejelegantnějším doplňkem k vašim džínům může být body. Už nemusíte hodiny přemýšlet, co na sebe. Tohle je trefa do černého! Rychle se stane nepostradatelným kouskem vašeho šatníku.

Legíny mají středně vysoký pas a měkký nylonový materiál vám bude po celý den poskytovat pocit podpory. Jednoduchá silueta lichotí všem velikostem a krásně se kombinuje s nadrozměrnými topy, třeba i v několika vrstvách. Nebudete je chtít sundat. Všechno se dá kombinovat se vším, můžete si vybrat, zda tón v tónu, nebo naopak kontrastně. Teď už můžete žít v Levi‘s® 24 hodin denně.

Foto: Levi‘s®

Reklama