lev.jpg

Pro sezónu jaro/léto 2022 vytvořili Levi’s® a Simpsonovi speciální streetwear kolekci, která čerpá z popkulturní nostalgie a dojme nejen fanoušky seriálu. Bart, Lisa, Milhouse a další řádka oblíbených Springfield residentů ožijí v rámci limitované kolekce a přenesou vás s její pomocí tak trochu do jiné doby. Ačkoliv co se stylu týče, tak se spolupráce pevně drží současných trendů.

s1.jpg

Kolekci tvoří oboustranná prošívaná vesta, která má z jedné strany dokonalé bílé obláčky na modré obloze – ikonický začátek každého dílu Simpsonů – a z druhé strany jasně žlutou barvu, se kterou jsou vybarvené všechny postavy v seriálu. Džínová, lehce sepraná bunda s volnějším střihem má na zádech ilustraci Barta Simpsona spolu s Levi’s® batwing logem. Dále v kolekci objevíte kousky inspirované americkým školním prostředím – pochopitelně na počest základní školy ve Springfieldu – jako například vintagemanšestrové školní uniforma ve stejném odstínu žluté. Fanoušky potěší i bunda, která má na sobě potisk s Lisou Simpson, Ralphem Wiggunem, Mrs. Krabappelem, řidičem autobusu Ottem a dalšími oblíbenými postavami.

le.jpg

Výrazný “simpsonovský” potisk má i prošívaná bunda s kapucí a bavlněný klobouček. Kolekci pak doplňují ještě bavlněná trička a mikiny s grafickými výjevy ze seriálu včetně čepice a baťohu. Vše se nese v duchu estetiky městečka Springfield s explicitními náznaky na některé konkrétní epizody.

s2.jpg

Ponořte se do svérazného kouzla Simpsonů spolu s nezaměnitelným Levi’s® stylem. 

3.jpg

TheSimpsonsx Levi’s®kolekce je v prodeji od 3. března 2022.

O fenoménu Simpsonovi
Seriál Simsponovi je jedním z nejdéle vysílaných seriálů v televizní historii, který mají na svědomí tvůrci Matt Groening, Sam Simon a James L. Brooks. Velmi brzo se po roce 1990 z THE SIMPSONS stal kulturní fenomén, který se udržel jako jedna z nejvíce inovativních zábavních franšíz po celém světě. V současné době se vysílá už 33. řada seriálu, který za svou existenci vyhrál 35 cen Emmy, 34 Annie Awards, 9 environmentálních cen Enviromental Media Awards, 7 krát se stal hlavní volbou v People’s Choice Awards a 13 krát obdržel Guildof America Awards. THE SIMPSONS byl prvním kresleným seriálem, který vyhrál Peabody Award av roce 2019 získal Institutional Peabody Award. Byl nominován také na Oscary v roce 2012. Seriál má vlastní hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Časopis Time ho jmenoval nejlepším sitcomem 20. století a vulture.comho v roce 2016 vyhlásil nejlepším seriálem všech dob. V říjnu 2021 vznikla i desetiminutová animovaná kolaborace se značkou Balenciaga, která vyvolala na pařížském FW senzaci.

s4.jpg

  • THE SIMPSONS :Gracie Films Production ve spojení s 20th Television Animation
  • Tvůrci: Matt Groening, James L. Brooks, Sam Simon.
  • Výkonný producent: James L. Brooks, Matt Groening, Al Jean aMattSelman

s5.jpg

Seriál můžete sledovat take na sociálních sítích