Levi\\'s®

Zima stále kraluje, ale Levi's® se pokusil přivolat teplé dny představením své nové jarní a letní kolekce. Na džínovém večírku v pražském Hard Rock Cafe jste mohli vidět denimové šatičky a barevné slimové džíny ke kotníkům, retro zvonáče s vyšším pasem, sexy kraťásky, denimové nebo kárované košile, trička s letními motivy, lehké džísky, křiváky nebo parky a samozřejmě spousty džínů, vše ve vyšisovaných a pastelových přírodních odstínech. Kolekci přímo roztančili členové Dance Models. Část přehlídky doprovodili hudební improvizací beatboxeři Nasty a En.Dru. Zábavu rozjeli divocí The Pooh s charismatickým frontmanem Pavlem W. Přibylem a doslova roztancovali celý klub. Gabriela Gunčíková se představila jako dokonalá rocková diva a s přehledem přezpívala Pink, Tinu Turner i Scorpions.

Levi\\'s®

Levi\\'s®

Cenu za nejlepší levisový outfit si odnesla kombinace slimek s denimovým korzetem. Levi Strauss by nevěřil, jak může být jeho „pracovní“ džínovina sexy! :-)

Levi\\'s®

Pokud se vám kousky z jarní kolekce líbí, stavte se v některém z Levi's® Storů, první část nové kolekce již dorazila. A pokud ještě chcete využít až 60% slevy zimní kolekce, tak spěchejte, končí 12. února!

Levi\\'s®