Posety záplatami, spravované, ustřižené, pomalované či děravé – pětsetjedničky odrážejí, jak lidé žili a žijí. Právěteď se klasika stává personalizovaným oděvem na míru a od kolen dolů se zužuje. Po celá desetiletí si někteří milovníci džínů koupili své pětsetjedničky a doma si je zúžili.

Levis

Tak jsme si řekli, že jim to usnadníme, a tento kultovní rovný střih jsme nahoře zvětšili o jednu velikost a od kolen ke kotníkům zúžili. V závislosti na velikosti, kterou si vyberete, můžete džíny 501® CT nosit jako slimky, klasické džíny nebo volnější v partii hýždí. Jak na to? Pořiďte si jednoduše menší nebo větší velikost.

Levis

Barvy a odstíny jsou inspirovány San Franciskem, městem proslaveným svou mlhou a hrami světel. A pokud nechcete roky čekat, než se vám prošoupou kolena, můžete si vybrat už roztrhané. Nové pětsetjedničky CT můžete různě přizpůsobovat a stylovat nejen zvolenou velikostí a efekty obnošení, ale také kombinováním s dalšími kousky. Zkuste k nim trička, klasické svetry nebo košile. Když si k nim holky vezmou tenisky anebo naopak jehly, budou vypadat krásně sportovně, nebo elegantně.

Levis

Džíny Levi’s 501® CT: Upraveno a zúženo námi. Inspirováno vámi.

Reklama