Představte si, že váš přítel je indie rocková hvězda, která celé noci hraje a celé dny spí. Tohle jsou džíny, které nechal pohozené na podlaze ložnice. A teď jsou vaše... Přesně takhle působí nové Boyfriend Skinny Levi’s®.  Vzdávají hold sexy, nezávislým ženám, hledajícím kousky, které budou věrně odrážet jejich přístup „zajatce nebereme“.

Značka Levi’s® představila střih „boyfriend“ v roce 2008. Je inspirovaný původními džíny pro ženy, kultovními 501® jeans, vzdává hold dědictví této nejstarší džínové značky a zároveň jej inovuje a modernizuje. Aktuální verze boyfriendů je jen lehce volnější v oblasti rozkroku, ale výrazně upnutější a vyslimovaná v nohavicích. Jsou strečové a až neuvěřitelně pohodlné a přitom se vyznačují vysokou úrovní stylu. Prostě vražedná kombinace.

Fotogalerie zde:

Vybrat si můžete z obnošeného vzhledu v celé řadě stylových barev – od světlého až po nejtmavější denim. Kolekce zahrnuje také elegantnější kousky s propracovanými detaily z lemů denimu, tzv. selvedge, nebo také krásnou letní korálovou barvu. Pro ekoložky je tu verze Waste<Less™, která je minimálně ze 20 % z odpadu – každé džíny této úpravy Recycled Punked mají v sobě asi 8 recyklovaných pet lahví.

Tak si ohrňte své nové Boyfriend Skinny, doplňte je černým sakem, tílkem s hlubokým dekoltem, černými semiškami ke kotníkům a máte outfit jak na den, tak na večerní drink. Pro sportovní víkendový look stačí jen přidat obnošenou mikinu a oblíbené tenisky.

Reklama