LevisV roce 1873 patentoval Levi Strauss první denimové kalhoty zpevněné cvočky. Forma odpovídá funkci - tak začala revoluce v nadčasovém designu. O sto let později založili Bill Bowerman a Phil Knight značku Nike a díky jejich zapálení pro sport byla zahájena jiná, nekonečná éra inovací.

A stejná filosofie - vytvářet produkty s jasným cílem - spojila obě značky, aby v souladu se svým dědictvím a mistrovským zpracováním představily denim pro nejlepší světové výkony: 511TM Skateboarding Collection.

Džíny mají populární skinny střih a využívají inovativní technologie zpracování látek Nike, díky nimž jsou lehčí, pevnější a pohodlnější. Budou k dostání v několika barvách a povrchových úpravách. Součástí kolekce je i skateboardová džíska a speciální edice bot navržená a signovaná Omarem Salazarem ze skateboardového týmu Nike.

Levis

Pro džíny Made in the USA 511TM Skateboarding Team Edition byla látka vyvinuta v exkluzivní spolupráci s legendární tkalcovnou Cone Mills. Je to nejmodernější, vysoce zátěžová látka, která kdy byla pro skateboarding vytvořena. Technologie výroby zahrnuje super silné tkaní Vectran, které látce dodává pevnost, ale snižuje její váhu, a systém odvádění vlhkosti Dri-Fit od Nike. Pro vyšší pohodlí a volnost pohybu je látka strečová. Džíny 511TM Skateboarding jsou ušity z další patentované džínoviny z Cone Mills, opět s technologií Dri-Fit, výraznější strečovostí a povrchovou úpravou Water<Less™, která při výrobě šetří vodu. Je super měkká a na dotek příjemně obnošená. Při výrobě všech kousků byly použity měděné cvočky a extra pevné nitě.

Levis

První část kolekce je k dostání ve vybraných skateshopech (seznam nejdete nahttp://eu.levi.com/en_GB/nikexlevis?&CAMP=FB070312UK&csmmid=fb070312UK), druhá část bude v prodeji od 1. srpna také na eu.levi.com.

Podívejte se, jak to v nové kolekci rozjel Omar Salazar ze skatebordového Nike týmu - www.youtube.com/watch?v=5whzPDToge4

Levis

Reklama