5ed9075f47f61obrazek.pngVzpomínáte? Když jsme byli malí, dávala nám babička pod polštář snítku sušené levandule ze zahrádky… Krásná vůně se linula všude kolem, že nebylo třeba počítat ovečky. Spánek přicházel snadno, zlehka a přirozeně. A s úsměvem za zavřenými víčky. Ani noční přízraky neměly nad námi moc, jako by je drželo v uctivé vzdálenosti nějaké kouzlo. Jak spíte dnes?

Pravda, už jsme mnohem větší, chytřejší, moudřejší…, ale náš spánek bývá komplikovaný. Bohužel. Život s námi často smýká, nevíme kudy kam, práce se kupí a v noci nás sny obchází obloukem. Ráno máme pocit, že jsme celou noc probděli a vstáváme unavení s touhou se vrátit zpátky do peřin na celý den. Co s tím? Jsou různé možnosti a techniky, jak večer zklidnit mysl a nasměrovat jí k postupnému uvolnění. Relaxační, pomalé cvičení, klidná hudba, večerní meditace… Vše, co zpomaluje tok myšlenek vířících stále dokola. Přírodním pomocníkem na cestě zpět k vnitřnímu klidu a lepšímu spánku může být patentovaný, esenciální olej z levandule, obsažený v přírodním rostlinném léku Lavekan.

Tento lék patří do skupiny léčiv, která nazýváme anxiolytika – tyto léky nám pomáhají zvládat strach a úzkostné stavy. Nespornou výhodou Lavekanu je, že není návykový, nezpůsobuje ospalost a má příjemnou formu užívání. Postačí jedna kapsle denně, ideálně před spaním. Výhodou také je, že je k dostání v lékárně bez lékařského receptu.
5ed9078b53bb6obrazek.pngLavekan 80 mg měkké tobolky je léčivý přípravek s obsahem levandulové silice k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Více na LAVEKAN.CZ
5ed9076fd7c05obrazek.png

Reklama