Stěhování je prý horší než vyhořet. Nevím, kdo toto přísloví vymyslel, ale ruku na srdce, ani jedno není lepší než druhé. Moje nyní již jen dvoučlenná rodina (+ kočka) se v těchto dnech stěhuje již po čtvrté. Vážení, je to na blázinec, ale jdeme na lepší místo.

Po mnoha letech jsem jednoho krásného dne našla odvahu a řekla si: jdu. Dlouho ke mně promlouval tichý hlas mé duše a žádal o nový začátek, kdesi na jiném místě... Nechat za sebou dva dlouhodobé vztahy, odchod staršího dítěte z domova smrti mých drahých zvířátek. Udělat ten krok do tmy a vybudovat něco nového.

levandule

V tomto chaotickém stavu, kdy předěláváme nový domov a opouštíme ten starý, který pro nás již nesvítí, jsem zašla do zahradnictví a koupila si poprvé v životě levanduli. Levandule je pro mě zvláštní květinka, jak jsem zjistila, její vůni mají rádi i muži. Jak je mým dobrým zvykem, našla jsem si tuto krásku v květové terapii Doreen Virtue, abych měla představu o tom, co se mi vesmír snaží povědět.

Levandule podle známé vědmy zmírňuje úzkosti, tiší zjitřené nervy, navozuje klidný spánek, zvyšuje jasnozřivost, nabízí útěchu a zklidnění na našich duchovních cestách.

Je v přímém spojení s archanděly Hanielem, Jeremielem, Michaelem a Razielem. Z čaker pak působí na kořenovou, solar plexus a třetí oko.

Poselstvím levandule podle Doreen je toto: dovolte mi držet vás za ruku a poskytnout vám uklidnění. Neexistuje žádný důvod, abyste se cítili úzkostní nebo vystrašení. Jsem zde s vámi, abych vás ubezpečila, že vše je v pořádku. Pokud položíte malý svazeček nebo váček s mými květy vedle své postele, budu vám předávat svoje energetické vlastnosti celou noc. Také pracuji s vaší spiritualitou. Jemně vás dovedu k větší jasnozřivosti a intuici. Pomohu vám zbavit se strachů, které v sobě nosíte a které se týkají vašeho duchovního vývoje. Vězte, že cesta, na které jste, je pro vás v tuto chvíli správná. Neotálejte, prosím, a začněte naplňovat svoje božské životní poslání.

Už chápu plně, proč tolik lidí miluje levandulová pole, pěstují ji, nebo si jen kupují třeba sáčky plněné sušeným květem. :-)

Jak jen to půjde, zajdu si do zahradnictví ještě pro další...

Hezké letní dny!

Přečtěte si také:

Reklama