V prvním kole soutěže nahrajte cestovatelské video na váš veřejný instagramový profil a k popisku přidejte speciální hashtag #letosletuskou. Hotovo? Teď už jen stačí označit ve videu profil @LETUSKACZ a začít ho sledovat. Své cestovatelské poklady můžete přihlašovat do 20. září. Odborná porota následně vybere 3 nejlepší videa, jejichž autoři postoupí do kola druhého – a zde začíná to pravé cestovatelské dobrodružství.
5b927ae12e102obrazek.png

Tři finalisty totiž Letuška ve spolupráci s leteckou společností LOT Polish Airlines vyšle do Singapuru. Kromě kapesného v hodnotě 300 USD je vybaví i úkolem – natočit video na téma: „Vše, co jste chtěli vědět o Singapuru, ale báli jste se zeptat“. Finalisté mají s kreativitou videa volnou ruku, motivace pořídit nejlepší video je však veliká. Celkový vítěz získá dvě letenky do Los Angeles.
5b927aed7c945obrazek.png

Nejlepší video vybere odborná porota. Vítěze vyhlásí Letuška.cz 11. listopadu na festivalu Obzory. Pokud vám bylo více jak 18 let, rádi cestujete a natáčíte videa, neváhejte se zapojit. Více informací a pravidla soutěže najdete na www.letuska.cz nebo instagramovém účtu LetuskaCZ.

Reklama