Lety na téměř celý rok 2017 si nyní můžete naplánovat už v lednu s akcemi Dream Deals od KLM a OHLALA od Air France; letět nově můžete i do Porta nebo Marrákeše.

Akční nabídky Dream Deals od KLM a OHLALA od Air France jsou k dispozici od 6. – 26. ledna 2017 a umožňují zvýhodněný nákup letenek do více než 50 destinací po celém světě s odlety až do 10. prosince 2017.

  Od ledna 2017 skupina Air France – KLM také chystá vylepšenou nabídku pro zákazníky v ekonomické třídě. Od března 2017 pak Air France přidá dvě nové destinace – portugalské Porto a marocký Marrákeš.

let

S akčními nabídkami Dream Deals a OHLALA leťte například do:

 • New York City (USA) od 11 079 Kč
 • Miami (USA) od 13 299 Kč
 • Pointe-a- Pitre (Guadeloupe) od 13 419 Kč
 • Toronto (Kanada) od 12 449 Kč
 • Fort-de-France (Martinik) od 13 379 Kč
 • Saint Martin (Karibik) od 14 859 Kč

Skupina Air France - KLM koncem ledna 2017 zahájí prodej letenek v ekonomické třídě s vylepšením, které odpovídá účelu cestování. Nabídka se týká letů v rámci Evropy, Severní Ameriky a Izraele. Zákazníci si budou moci vybrat ze tří produktů, z nichž každý nabízí specifické služby a podmínky.

 • „Light“ verze je vhodná pro cestující, kteří hledají nejnižší možnou cenu a cesty bez odbavení zavazadel.
 • „Standardní“ produkt bude nabízen za příplatek ve výši 40 – 50 EUR nabízí zákazníkům další výhody, jako je například možnost odbavit jedno zavazadlo bezplatně a změnit svůj let za poplatek.
 • „Flex“ produkt bude v nabídce za příplatek ve výši 70 do 150 EUR, které nabízejí maximální flexibilitu (změna letu a zrušení letu bez příplatku), možnost využít SkyPriority služby pro bezproblémový, přednostní přístup na letišti.

Kromě toho, přichystala společnost Air France také novinky v podobě letů do nových destinací.  

Porto a Marrákeš

 • Zákazníci Air France budou moci od 26. března 2017 odletět do Porto (Portugalsko) a Marrákeš (Maroko) na palubě Airbus A320 se 166 sedadly hned třikrát týdně s odlety z pařížského letiště Charles de Gaulle (Porto – úterý, čtvrtek, sobota, Marrákeš – středa, pátek, neděle).
 • Skupina Air France-KLM tímto v Portugalsku na letošní letní sezónu nabídne až 247 letů týdně do 5 destinací v Portugalsku – Faro, Funchal, Lisabon, Madeira a Porto.
 • S Air France – KLM v letní sezóně můžete odletět do 7 marockých destinací a využít k tomu některý ze 125 spojů – vybrat si můžete mezi odlety do Agadiru, Kasablanky, Essaouira, Marrákeše, Oujda nebo Rabatu.

Porto je neporažené město

let

Porto, druhé největší město v Portugalsku, nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství procházek bludištěm úzkých uliček. Několik míst v městě Porto je zapsáno do seznamu světového dědictví UNESCO. Každoročně ho navštíví davy návštěvníků. Nachází se podél řeky Douro. Porto nabízí jedinečný a fascinující krajinu, která budete moci  obdivovat při západu slunce.

Marrákeš, červené město

Nachází se na úpatí pohoří Atlas v srdci Maroka. Marrákeš odhaluje nečekané poklady a zázraky za svými červenými hradbami. Rozdělen do dvou odlišných částí mezi historickou čtvrtí a novým městem, je velkým lákadlem pro cestovatele. Dát si, například, procházku přes botanickou zahradu Majorelle, dopřát si lahodný mátový čaj, nebo si pořídit něco z řemeslné ruční výroby na místním trhu.

 

O AIR FRANCE KLM

Skupina Air France KLM vznikla v roce 2004 spojením francouzské letecké společnosti Air France s nizozemskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines. Fúzí vznikla nejsilnější evropská letecká skupina založená na dvou silných značkách a letištích – Schiphol v Amsterdamu a Charlese de Gaulla v Paříži. Obě firmy si přitom zachovávají vlastní identitu a celá skupina se zaměřuje na tři hlavní oblasti podnikání: osobní dopravu, nákladní přepravu a údržbu letadel. Flotila Air France – KLM zahrnuje 546 letadel, kterými přepravuje cestující do 316 destinací ve 115 zemích.

 

Air France - KLM je členem globální aliance 20 leteckých společností SkyTeam, která nabízí cestujícím přístup k celosvětově propojené síti více než 16 320 letů denně do 1 052 destinací ve 177 zemích. Společně se společnostmi KLM, Delta Airlines a Alitalia tvoří největší transatlantický společný podnik, který provozuje přes 250 letů denně. Věrnostní program pro pasažéry Air France KLM, Flying Blue, má 25 milionů členů. Air France létá z Prahy do Paříže na letiště Charlese de Gaulla 6 x denně (celkový počet letů dohromady s partnery).  KLM létá z Prahy do Amsterdamu až 4 x denně na letiště Schiphol, společně s partnerskou aerolinií až 6x denně.

Nejnovější zprávy ze společnosti Air France můžete sledovat v reálném čase díky aplikaci pro iPhone nabízené zdarma na iTunes a na internetových stránkách http://mobile-corporate.airfrance.com/en určených pro chytré telefony. Více informací o KLM najdete na www.klm.com/home/cz/en.

Reklama