FotoJweret.jpg

Foto: Profimedia

Možná jste si už všimli, že se v letních kolekcích objevuje spousta outfitů se šňůrkami. Někdy je šňůrek dokonce skoro víc než částí látky, které pokrývají tělo. Tomuto módnímu trendu se říká „flossing“. Že jde o moderní záležitost, ví i známé osobnosti. A proto se to tímto stylem v posledních měsících hemží i na červených kobercích.

Díky provázkům oblečení drží na těle, ale zároveň odhaluje hodně kůže. Nejde ale rozhodně o žádnou novinku. Jako většina módních trendů je „flossing“ recyklovaným pojmem. Průkopnicemi této odvážné módy byly už před lety hvězdy jako Beyonce, Jennifer Lopez, Christina Aguilera nebo Britney Spears.

V dnešní době lze ale outfity s hromadou šňůrek používat i sofistikovanějším způsobem. Nemusí být příliš vyzývavé a vulgární, ale naopak módní a velice šik. Klíčem je rovnováha. Provázkový zavinovací crop top například můžete zkombinovat s oversize sakem a širokými kalhotami. Díky provázkům ukážete trochu kůže, takže bude outfit vypadat sexy, ale zároveň sofistikovaně.

Pokud se rozhodnete tento styl uplatnit ve svém šatníku, budete také muset investovat do správného spodního prádla. Hodit se budou nálepky na bradavky, nalepovací podprsenky, podprsenky bez ramínek nebo bezešvá tanga.

FotoJetewe.jpg

Zara 699 Kč / Bershka, 149 Kč / Zara, 699 Kč / Stradivarius, 299 Kč / Bershka, 699 Kč

Foto: Se souhlasem Zara, Bershka, Stradivarius
Zdroje: InStyle, Page Six

Reklama