5b69612622a63obrazek.png

Pokud jde o erotické spodní prádlo, dá se říci, že se Češi nebojí experimentovat. Na první příčce hledání se drží odvážný síťovaný overal Bodystocking a přiléhavý kočičí oblek Catsuit, následují košilky a erotické kostýmy. V rozhodování při výběru zboží se necelá polovina lidí dívá po cenové relaci do 400 Kč.

K milostným hrátkám neodmyslitelně patří i erotické pomůcky, o které je na internetu velký zájem. „Právě vibrátor zájemci podrobují při koupi detailní analýze parametrů. Poptávka je nejvíce po růžové, fialové a černé barvě a jednoznačně rozhoduje jeho délka, konkrétně velikost 20 až 25 centimetrů,“ upřesňuje Milan Šmíd, manažer nákupního rádce Zboží.cz.

Ať už milenci jakéhokoli věku, nebo oficiální partneři či manželé, kteří mají nedostatek soukromí, využívají služeb hodinových hotelů. „Nejvíce lidé vyhledávají informace o jejich službách přes týden. Lze vysledovat dva vrcholy, a to ve dvě hodiny odpoledne, kdy sbírají informace ženy, a v 11 hodin večer, kdy se zajímají muži,“ říká Michal Zadák, manažer inzertních služeb Seznam.cz. Ženy jsou v hledání informací o mileneckých azylech překvapivě dost aktivní, o stránky se zajímá 42 % z nich.

Svátek má kořeny v brazilském městě Esperantina, kde se místní radní Arimateio Dantas rozhodl věnovat tento den ženskému orgasmu jako kompenzaci za nedostatečnou sexuální péči o svou manželku.

Uložit

Reklama