Další příspěvek je tady, tentokrát od čtenářky lvicem. Ta má raději teplejší roční období a v zimě sníh se sluníčkem, ale letos je zatím zima šedivá...

Nezoufejte, milá lvicem, třeba se dočkáme pořádné zimy, až nás to bude mrzet. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Přeji krásný den,

zima sice nepatří mezi moje nejoblíbenější roční období. Mám raději jaro nebo léto, kdy vše kvete.

Co se týče zimy, mám nejraději když je sníh, hezky se třpytí je sluníčko a k tomu mírný mráz. Chůze po sněhu lehce křupe a stromy jsou hezky pokryté sněhem, který září krásnou bílou barvou čistoty. V dětství jsem velmi ráda chodila sáňkovat a bruslit. Byla spousta legrace a zážitků. Měla jsem i krásné zimní oblečení, tehdy oteplovačky a bundu. Úžasně teplé svetry, a moje oblíbené, pletené mou skvělou babičkou, na kterou nesmírně ráda vzpomínám.

Letošní zima je pro mne taková šedivá. Sluníčko skoro nesvítí, je nevlídno, mlha a prší. A právě to sluníčko mi nejvíce chybí. Teď momentálně svítí a tak si jeho teplé paprsky a hlavně tu jeho pozitivní energii nesmírně užívám.

Přeji všem krásný zbytek zimy a už se těším na jaro.

lvicem

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Fototéma dnešního dne zní: To je zima, co?

  • Jak se vám líbí letošní zima?
  • Co byste chtěla jinak?
  • Vzpomínáte na sněhové zimy?
  • Máte nějaké historky ze zimy letošní nebo těch minulých?
  • A máte nějaké pěkné fotky letošní zimy?

knihaNapište mi, těším se na vaše příspěvky. Jednu z vás samozřejmě tradičně odměním, tentokrát to bude balíček čajů Jemča (Kolekce čajů PIGI, Kolekce zelených čajů a zázvor) a Putování s knihou. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ZIMA. Předem u!

cajcaj

Reklama