Snímky zasněžené zimní krajiny, kterou poslala naše další čtenářka, pochází ze Šumavy. Radost pohledět. Pokochejte se i vy!

Dobrý den, milá Lídy, děkujeme za příspěvek. Je dobře, že jste si stihla užít zimu alespoň v prosinci, třeba nás ale nastávající zimní měsíce ještě zaskočí.


Milá redakce,

dívám se z okna do slunečného dne, skoro se mi chce napsat jarního - ale to bych nesměla znát dnešní datum. Při sobotní procházce nám nad hlavami zpívali ptáci, nedávno jsem viděla rozkvetlé sedmikrásky a doma nám vesele bzučí moucha.  Zima letos? Co to je? Takové „zimní“ počasí zažívám poprvé. Tento způsob léta (vlastně zimy) bohužel, ale asi podle všeho, nebude poslední.

Několik zimních dní (netuším, jestli nebyly první a zároveň i poslední) jsme si stihli užít koncem prosince na Šumavě - fotky posílám. Skoro se bojím pomyslet na to, jak bude vypadat jaro a léto ...

Krásnou zimu všem!

zima

zima

zima

zima

zima

Lídy

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

FOTOTÉMA dnešního dne: Zima a sníh

  • Je u vás sníh?
  • Co si myslíte o letošní zimě?
  • Byli jste někde na horách?
  • Máte nějaké zimní fotky?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho jedna z vás vyhraje balíček šesti kusů Cappuccino Nescafé (Original, Chocolate flavour a Vanilla) a k tomu kalendář na rok 2014.

dar

Reklama