Nová řada Švestkový květ, se kterou přichází společnost L'OCCITANE, vás přenese do okolí města Brignoles. Tento jihofrancouzský kraj byl po dlouhou dobu znám právě díky pěstování švestek. Dnes se k této tradici opět lidé v Brignoles vracejí a L'OCCITANE vám ji přináší v podobě nové limitované kosmetické kolekce, která vás příjemně zahalí do voňavých švestkových květů.

Brignoles, město v jihofrancouzské Provence, bylo po dlouhý čas známé svými švestkovými sady, v jejichž pěstování udávalo trend. Toto prvenství zde mělo tradici až do 16. století. Dnes se ale Brignoles k pěstování švestek postupně vrací.

Tradiční švestka z Brignoles je nejen dokonalou pastvou pro oči díky jedinečným fialovým odstínům, ale také lahodnou pochoutkou. Na jaře, kdy se celá krajina zahalí do sněhově bílých kvítků, se po okolí Brignoles rozlehne jejich sladká vůně. Za nějaký čas se tyto květy promění ve šťavnaté plody a celá krajina je rázem posetá fialovými drahokamy. Nechte se zlákat fialovým bohatstvím z Provence s novou řadou Švestkový květ, která obsahuje toaletní vodu, tělový hydratační gel, sprchový peelingový gel a lesk na rty.

S novou Toaletní vodou Švestkový květ okouzlíte své okolí jemnými květinovými tóny, které ukrývají sladké ovocné srdce. Je doplněna např. vůní brusinky nebo santalového dřeva, které jí přidávají na jedinečnosti. Dopřát si tuto vůni můžete i v menším, za to intenzivnějším balení roll-on. neperfektně se hodí do každé dámské kabelky a do švestkových květů se tak můžete zahalit, kdekoliv vás napadne.

Aby byly vaše rty neodolatelné a sametově lesklé, získala L'OCCITANE ze švestkových jader olej, který nyní objevíte v Lesku na rty Švestkový květ. Díky němu získají vaše rty decentní odstín švestky a vy se pak můžete nechat oddávat výjimečně hebkým polibkům.

Také vaše tělo si zaslouží péči, a to například v podobě Tělového hydratačního gelu Švestkový květ, který dodává vaší pokožce potřebnou vyživující péči. Tento hydratační gel je dokonalým švestkovým pohlazením pro vaši pokožku. Péče v podobě Sprchového peelingového gelu Švestkový květ obnovuje a znovu rozzáří vaši pokožku díky obsahu jemně rozdrcených mandlových skořápek. Po kontaktu s vodou se mění na voňavou pěnu, která obnoví vaši pokožku a zanechá ji hedvábně jemnou a znovu zářící.

Kdo by odolal kouzlu sněhově bílých kvítků, jejichž omamná vůně a krása byly inspirací pro novou limitovanou kosmetickou řadu od L'OCCITANE. Nechte se jimi okouzlit a zahalte se do nich i vy!


  • loccitaneToaletní voda Švestkový květ

Tato toaletní voda s květinovými tóny a vůní s jemně ovocným srdcem je oslavou slunných dnů, kdy se celá Provence zahalí okouzlujícími a sněhově bílými květy švestek. Vůně brusinek a švestkových květů pak dávají vyniknout i lehkým tónům hlohu, santalového dřeva nebo sušené švestky.
Limitovaná edice
100 ml / 1 095 Kč

  • Toaletní voda Švestkový květ Roll-on

loccitaneDíky Toaletní vodě Švestkový květ Roll-on si budete moci užívat květinové vůně s jemně ovocným srdcem kdekoliv. Toto praktické balení se vejde do každé kabelky. Aplikujte ho na pulzní místa těla a nechte se unášet vůní švestkových květů.
Limitovaná edice
10 ml / 540 Kč

  • Lesk na rty Švestkový květ

loccitaneTento lesk na rty je obohacen o olej ze švestkových jader, který dodá vašim rtům výjimečně sametový lesk. Díky decentnímu odstínu budou vaše rty neodolatelné. Zažijte sametově hebké polibky.
Limitovaná edice
15 ml / 330 Kč

  • Tělový hydratační gel Švestkový květ

loccitaneTento vyživující a hydratační gel dodává pokožce pružnost, hebkost a pohodlí. Vaše pokožka zůstane sametově jemná a krásně voňavá po květinových a ovocných tónech. Tento tělový hydratační gel je švestkovým pohlazením pro vaše tělo.
Limitovaná edice
250 ml / 595 Kč

  • Sprchový peelingový gel Švestkový květ

loccitaneSprchový peelingový gel se v kombinaci s vodou mění na voňavou pěnu, která dokonale čistí vaši pokožku díky obsahu rozdrcených mandlových skořápek. Vaše pokožka tak bude obnovená, jemná a znovu zářící. Tento sprchový peeling je vhodný pro každodenní použití. Pochlubte se svojí hedvábnou pokožkou.
Limitovaná edice
200 ml / 395 Kč

Více zajímavých informací o produktech L'OCCITANE naleznete na www.loccitane.cz.

Reklama