Možnost sednout na balkóně nebo na terase a vychutnat si chvíle pohody jistě ocení každý. Ještě větší pohodu a pocit relaxu vám zajistí zastřešení, které chrání proti přímému sluníčku nebo proti dešti. Zastřešení může být nápaditě a stylové, dotváří celkový dojem domova. Skvělým řešením jsou markýzy. Více na www.isotra.cz/markyzy.

Ve spolupráci se známou firmou Isotra, která je odborníkem na zastřešení a zastínění oken, balkónů či teras vám rádi přinášíme zajímavé tipy. Zaujaly nás jejich aktuální novinky ze světa markýz.

Plánujete zastřešit terasu či balkón? Nebojte se velkých ploch, Isotra nabízí spolehlivé řešení.

Markýzy na balkon nebo terasu (i pro velké plochy) vám přinesou příjemný stín. Venkovní markýzy vás spolehlivě ochrání nejen před slunečními paprsky, ale díky speciální povrchové úpravě si poradí i s mírným deštěm - jsou totiž nepromokavé. Markýzy jsou potaženy akrylovou látkou naimpregnovanou ochranným přípravkem. Ten látku markýzy chrání před promoknutím a znečištěním. Kvalitní materiál a zpracování zaručují dlouhou životnost markýzy a její stálou barvu.

Buďte styloví! Můžete si vybrat z velkého množství dekorů takovou látku na markýzy, která se bude na vaši terasu nebo váš balkon hodit nejlépe. Markýzy v sobě spojují praktičnost a eleganci. Účinně vás chrání před slunečními paprsky a zároveň dotvářejí vzhled vašeho domu. Nebojte se zářivých barev, vaše markýza bude nepřehlédnutelná a bude poutat pozornost. Pokud máte raději tlumené barvy, pak si jistě přijdete také na své, v nabídce barevné škály najdete přesně to, co vám bude vyhovovat.

Jaké jsou letošní novinky?

Kazetová markýza Olivia

oli

Markýzy Olivia patří mezi luxusní modely kazetových markýz v celoevropském měřítku. Technologicky propracovaný výrobek splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na luxus, pohodlí a dokonalou funkčnost ve spojení s dlouholetou životností.

 oli

Přednosti a výhody

  • Ideální pro zastínění velkých teras díky délce výsuvu 4 metry
  • Možnost elektricky ovládaného spouštěcího volánu
  • Možnost doplnit osvětlením integrovaným do spodní části profilu
  • Alternativa dalšího doplňkového vybavení (teplomety)
  • Markýzy lze spřažit až do celkové šíře 12 m (2 ks markýzy

 

Kazetová markýza Dakota

dakota

Markýza Dakota svým elegantním designem zaručuje harmonický vzhled fasády domu. Uzavřený kazetový systém zajišťuje, že tkanina je plně chráněna, a to i na místech vystavených dešti nebo větru. Ochrana před sluncem ve dne a proti povětrnostním vlivům v noci.

dakota

Přednosti a výhody

  • Elegantní design s kompaktním a zcela uzavřeným hranatým boxem
  • Integrovaný odtok vody
  • Možnost doplnit osvětlením umístěným do spodní části profilu
  • Markýzy lze spřažit až do celkové šíře 12 m (2 ks markýzy)

Více na www.isotra.cz

Společnost ISOTRA, to je synonymum pro výrobu interiérových a exteriérových žaluzií, látkových rolet, plisse, japonských stěn, předokenních venkovních rolet, sítí proti hmyzu, markýz a screenových rolet. Důležitou součástí výrobního programu je výroba komponentů, profilovacích tratí, střižných nástrojů a technologických celků pro výrobu žaluzií. Technologickou vyspělost společnosti dokládá vlastnictví několika světových patentů a užitných vzorů pro technická řešení v oblasti stínicí techniky. Letos slaví 25 let působení na trhu.

iso

Reklama