64ef08a4c4862obrazek.png
Foto: Shutterstock

Nechal mě s horečkou na pokoji a šel se bavit, zlobí se Iveta (25)

Chodili jsme spolu dva roky a tohle byla první společná dovolená, na řeckém ostrově. První dva dny jsme si báječně užívali, chodili se večer bavit, přes den na pláž. Jenže pak jsem onemocněla. Asi z klimatizace. Šíleně mě bolelo v krku, hlava mi třeštila a měla jsem i zvýšenou teplotu. Nešlo dělat nic jiného než ležet. A víte co? Ten prevít se mnou nezůstal, aby mě podpořil! Řekl, že když je na dovolené, chce si ji taky pořádně užít. Nejen že šel druhý den sám na pláž, což bych asi ještě pochopila, ale on se beze mě vydal i večer pařit. Přišlo mi to od něj strašně sobecký. To mě pak takhle hodí přes palubu vždy, když ho budu potřebovat? Z flámu se vrátil ráno a voněl dámským parfémem. Prý s dotyčnou jen tančil, ha ha. A i kdyby, i to mi přišlo moc. Na dovolené jsem neměla sílu to řešit, ale hned po návratu dostal kopačky.

Manžel si to rozdával v pokoji, kde spala naše dcera, zuří Kamila (34)

Máme půlroční dceru a letos jsme se s ní vydali poprvé k moři. Přidal se k námi i manželův bratr s novou přítelkyní, a tak jsme si říkali, že by nám mohli Rozárku třeba i někdy pohlídat. Jenže byl to spíš můj muž, koho jsem neměla nechávat bez dozoru! Seděli jsme ten večer všichni čtyři u nás na balkóně u láhve vína a mně došel džus - kojím. Vydala jsem se pro něj do nedalekého obchůdku a švagr mě doprovodil. Šel si pro cigarety. Manžel Rozárku sice hlídal, ale měl už něco přece jen upito, tak jsem pro svůj klid zapnula chůvičku. Jenže namísto Rozárčina pláče jsem cestou zaslechla něco jiného. Ti dva, co zůstali na pokoji, se hned po našem odchodu přemístili do pokoje a začali si to tam rozdávat! Ona ho ještě pobízela, ať si pospíší, že jsme hned zpět! Švagr to samozřejmě slyšel taky. Bráchovi – mému muži - rozbil hubu, což jsem mu v tu chvíli dost přála. A pak si šel balit kufry. Já ho poprosila, aby mě s dcerou vzal druhý den s sebou domů. Nevím, co se tam pak dělo, ani vědět nechci. Rozvádíme se.

Na pláži mi předhazoval hubenější holky, svěřuje se Michaela (25)

Na dovolené jsem se rozešla s přítelem po tříletém vztahu. Řekla jsem si, že už mi nestojí za to, abych kvůli němu po nocích brečela do polštáře. V jednom kuse mě totiž kritizoval kvůli postavě. Nejsem žádný špekoun, přibrala jsem za tu dobu s ním s bídou šest kilo. Jenže i to pro něj bylo moc. A dával mi mou „nadváhu“ při každé příležitosti sežrat. Zvlášť v plavkách na pláži. Neustále vyzdvihoval jakoukoli hubenou holku, co prošla kolem. „Z té si vezmi příklad, to je kočka, kdybych tak měl vedle sebe takovou.“ A v restauraci zase kecy, že bych neměla jíst tohle a támhleto. Jednoho rána jsem se sbalila a odjela domů. Stopem. Než se z dovolené vrátil on, já už v jeho bytě nebyla.

Ukázal se jako příšerný skrblík, kroutí hlavou Valerie (27)

Byla to naše první dovolená a já jsem za ni ráda! Díky ní se ukázalo, že je můj nový přítel děsný skrblík. Za celou dobu mi nic nekoupil, stravovali jsme se po fast foodech, protože restaurace podle něj byly předražené. Na pláži ani lehátko se slunečníkem nezaplatil, smažili jsme se na slunci kvůli pár euro. A vrchol všeho – při snídaních si cpal jídlo z rautu do plážové tašky. Bylo mi trapně za něj! S takovým člověkem si společný život fakt nepředstavuji. Zpátky už jsme nebyli spolu nejen na sedadle v autobusu.

Zdroj informací: respondentky redakce

Čtěte také:

Reklama