Opravdová soutěž pro skutečné hudebníky CZECHTALENT jde pomalu do finále letošního 22. ročníku. Už tuto sobotu – 22. dubna - se bude od 13:00 konat semifinálové kolo v Zelenáčově šopě ve Zlíně.

Na vystoupení 28 soutěžících (16 dívek, 11 chlapců, 1 duo) se mohou přijít podívat všichni, kdo mají zájem a podporují mladé talenty. Jen na nich samotných záleží, nakolik budou úspěšní a postoupí do finále. Jména semifinalistů jsou zveřejněna na www.czechtalent.cz. Vstup na koncertní semifinálový maraton v Zelenáčově šopě bude zdarma.

talent

Postupující si pak zahrají na jednom podiu s Tomášem Klusem, Markétou Peškovou a Luďkem Minkou v rámci finálového galavečera ve zlínském Kongresovém centru 20. května od 20:00.

O vítězi rozhodne porota skutečných odborníků a hudebních profesionálů ve složení Tomáš Klus, Petr Malásek, Dana Morávková, Martin Hrdinka, Miloš Skalka a další.

tklus

Foto www.tomasklus.cz, foto David Podrabský

malCo těší Petra Maláska na soutěži CZECHTALENT?Vždy je inspirativní být u zrodu někoho, kdo v dalších letech začne čeřit vody naší hudební scény. A že jich už na Czechtalentu bylo! Tomáš Klus, Dasha, Petr Bende, Ondra Ruml…a spousta dalších. Je to soutěž připravovaná velice poctivě skvělými lidmi. Vždy panuje neokázalá a přátelská atmosféra. Myslím, že je to skvěle a inspirativně strávený čas pro všechny zúčastněné.“ A doplňuje o jeden z největších zážitků: „Živě si pamatuji, jak poslední soutěžící v mírně nevýrazném ročníku vystoupil kluk jen s kytarou a naprosto zbořil sál. Ten kluk se jmenoval Tomáš Klus a díky němu se tento večer stal jedním z nejvýraznějších. Je radost být u takovýchto momentů...“

Zakladatelem a pořadatelem soutěže je Luděk Malár, který je ve světě populární hudby dobře znám a stál u zrodu úspěšných kariér např. Tomáše Kluse, Mirky Miškechové, Dashy, Markéty Poulíčkové a dalších, k soutěži říká: „Mám radost, že i přesto kolik u nás vzniklo komerčně úspěšných televizních pěveckých soutěží, se stále držíme. Každý rok se nám hlásí kolem 300 soutěžících.“

Program 22. ročník CZECHTALENTu 2017:

22. dubna 13:00               koncertní semifinále, Zelenáčova šopa, Zlín

20. května 20:00              koncertní finále, Kongresové centrum, Zlín

Veškeré informace naleznete na www.czechtalent.cz

Reklama