Kolikrát jste zkoušela zhubnout? Jednou, dvakrát, možná desetkrát. Ostatně rozhodnutí "letos konečně zhubnu" patří snad k nejčastějším novoročním předsevzetím. Bohužel, často nevydrží ohodlání déle než sleze poslední sníh. A to je škoda, protože jinak byste se už v létě mohla procházet ve vytoužených šatech o číslo, dvě menších.

Letos tomu však může být jinak, protože Žena-in vám jako dárek ke svým pátým narozeninám přináší novou a vyčerpávající přílohu Hubnutí. A je jedno, zda se potřebujete zbavit tří povánočních kil, nebo jich máte navíc třeba třicet - rady by tu měli najít všichni. A nejen to, příloha přinese přehled diet, recepty doplněné kalorickými hodnotami jidel, návody, jak cvičit a spoustu dalších užitečných tipů. Upozorní vás také na chyby, kterých byste se měla vyvarovat, aby vaše snaha byla korunována úspěchem.

Na podobě přílohy se budete moci podílet i vy, pokud budete mít zajímavé a osvědčené rady, diety či zkušenosti, o něž se budete moci s ostatními čtenářkami podělit v diskusích. Součástí přílohy Hubnutí budou i tabulky, do nichž si budete moci zapisovat, jak se vám daří dodržovat vaše předsevzetí, a případně porovnávat své úspěchy s ostatními hubnoucími čtenářkami.

Nečekejte ovšem zázračné rady, naopak, příloha by vám měla pomoci zhubnout sice za pomoci vlastní vůle, ale tentokrát doopravdy a na pořád. Na druhou stranu nebude vám předepisovat ani žádné drastické diety. "Nestačí jíst méně, důležité je změnit celý životní styl," říká Iva Málková, která vede kursy hubnutí. Jinými slovy, hubnutí by nemělo být dočasnou etapou plnou utrpení, během níž se člověk těší, až se zase nají.

Chcete pomoci najít svůj nový životní styl a dozvědět se všechno, co potřebujetre vědět o hubnutí? Právě pro vás je tu nová příloha Hubnutí Ženy-in. Pozor, začínáme v pondělí 10. ledna.

             
Reklama