Dokážete si představit jaro a léto bez bavlněného trička? Asi těžko, že? Pak vás bude možná zajímat, jaká trička budou letos nejvíc in. Do módy se vrací hravá sedmdesátá léta a s nimi trička s potiskem.

trička

Mezi vzory jsou stále oblíbené proužky, ale i květiny, různé nápisy a odvážné fototisky tváří.  

Přesto, že letošní trendy přejí ženskosti a romantice, zůstávají halenky (a to mezi ně počítám i tuniky a dámské vypasované košile) stále ve stínu oblíbených triček. 

trička

Hlavní roli hraje pohodlí. A to nejen při nošení, ale i údržbě. Halenky musíte pracně žehlit, zatímco kvalitní trička stačí pečlivě pověsit a potom uhladit.

Bez tohoto malého kousku oděvu bychom se asi těžko obešly. Nosíme ho k džínám i sukním a  připadáme si v něm svobodně a mladě, i když nám není zrovna náct. Možná právě proto je tak oblíbené nejen u nejmladší generace, ale zbožňují ho všechny věkové kategorie žen.

trička

S tričkem snadno udržíme krok s módou, aniž bychom zruinovaly peněženku, a když nás omrzí nebo se okouká, můžeme ho s klidným srdcem vyhodit, nebo využít i jinak. Třeba s ním vytřít podlahu. Bavlněné tričko nám tak slouží doslova do roztrhání těla.

trička

Docela by mě zajímalo, co byste si z naší nabídky vybrala vy.

Foto: Takko

Čtěte také

Reklama