sd
Zdroj foto: Domodi.cz

V minulém týdnu jsme si představili jarní trendy pro nadcházející jarní sezónu (článek najdete zde). Mezi ně patřily i tuniky a košile. A právě dnes se na tento druh oblečení zaměříme, přesněji na volné košile s dlouhým rukávem. Právě ty jsou totiž nejen pohodlné, praktické, moderní, ale působí i velmi žensky.

Není nad pohodlné a navíc trendy oblečení, na tom se nejspíše shodneme, proto jsme vám pro dnešní den připravili pro inspiraci volné košile-halenky, které tato kritéria přesně splňují. Výhodou je, že působí elegantně, tudíž se hodí do práce, na procházku městem či na kávičku s kamarádkou.

K čemu je nosit

Tak tohle je jejich velká výhoda: Můžete se je totiž vzít opravdu naprosto ke všemu! Skvěle budou vypadat k džínám, šortkám, pouzdrové sukni i té áčkového střihu, prostě vezměte si ji, k čemu jen chcete. Opravdu jsousázkou na jistotu.

Jak je nosit

Zastrčené, nebo volně přes oblečení? Další dobrá zpráva pro vás: Dámy, je to opravdu jedno, záleží jen na vás a vašem pocitu, v jaké variantě se budete cítit lépe, protože obě jsou IN a vkusné.

Tip na závěr: Ač se to nezdá, k těmto halenkám se skvěle hodí i tenisky. Pokud tak touží po elegantním ležérním outfitu, vezměte si sáčko a na nohy nazujte tenisky.

sd
Zdroj foto: Lindex

Čtěte také:

Reklama