Další dva příspěvky nám napsaly Petra a Veronika. Jedné z nich se do mytí moc nechce, druhé tato činnost nevadí, ale letos ji přenechá manželovi, protože je těhotná. Více v novince.

Milé dámy, moc Vám děkuju za příspěvky. Hodně sil při mytí a Vám, Veroniko, ať všechno dobře dopadne. Krásný den!


Hezký den,

okna myji tak 3x do roka ale nikdy se mi teda moc nechce..:-) Zvlášť i pro to že máme okna v obýváku opravdu hodně velké. Používám přípravky pro toto určené a kupuji si zrovna Clin,přijde mi že je na to nejlepší. Jinak jsem si na umývání oken ještě nikdy žádnou firmu nezavolala a ani si na tohle nikoho volat nebudu. Sice člověk ušetří čas který využije pro sebe a také energii ale zase tahat do bytu někoho jenom kvůli mytí oken a ještě za to někomu platit mi přijde zbytečné. Tak si to rychle umyji sama a mám klid. 

Hezký den redakci přeji..:-)

Petra


Dobrý den, mytí oken je jedna z mála věcí,které mi při úklidu nevadí. Máme nová okna, která se myjí krásně.... a zbožňuju doma tu vůni, když umyjete všechna okna, vyperete záclony a pověsíte je, aby doschly přímo na okně. Nejen že se krásně narovnají, ale jak říkám, provoní to celý byt. 

Jo když jsem ještě bydlela s rodiči v rodinném domě, měli jsme stará dřevěná okna, kastlíková.... tak to bylo za trest! :D pořád jsem je drhla, protože ty šmouhy prostě ne a ne zmizet! Nejlépe se mi na to pak osvědčily noviny... klasické noviny, které skrčíte a doleštíte s tím sklo, okna.

No ale letos přenechám okna manželovi, jsem totiž na konci 7. měsíce těhotenství, takže na lezení po parapetu nebo balancování na židli si netroufám :) Každopádně záclony a závěsy si ale vyperu, manžel pověsí ;-)

Přeji krásný zbytek dne, Veronika

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Mytí oken

  • Kolik máte doma oken?
  • Kdo je u vás doma myje?
  • Myjete okna sama, nebo si na mytí najímáte nějakou firmu?
  • Jak často okna myjete?
  • Čím je myjete? Máte nějaký speciální postup, starý recept, který funguje, aby na nich nebyly šmouhy?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho jedna z vás získá tematickou cenu - uklízecí prostředky Clin, kde najdete i sprej na mytí oken.

clinclinclin

Reklama