píše naše čtenářka s nickem Slunečnice. Ale nehodlá si ji pořídit nikde jinde, než v sekáči. Ráda totiž kombinuje věci nové se starými a baví se tím

Letošní trendy se mi líbí

Dobrý den, také bych se s vámi ráda podělila o svůj úlovek. Když jsem si přečetla diskuzi pod příspěvkem od čtenářky Věrulinky, nedá mi to, abych také nereagovala. Na jedné straně se jí musím zastat, ano, žena na vesnici asi užije jinou skladbu šatníku, než žena ve městě, která pracuje třeba v kanceláři. Já sice bydlím na vesnici, ale jako většina lidí tady, do práce dojíždím, takže se musím oblékat v podstatě městsky. Pokud se to tak dá vůbec rozlišovat. Dnes se ty rozdíly hodně stírají. Satelity poblíž velkých měst jsou vlastně také vesnice. Víc tam potkáte ženy v teplákách a teniskách, než v lodičkách. Ale to bude zase tím, že většinou mají malé děti a takový oděv je pro ně nejen pohodlný, ale i praktický. O tom, že jsou to většinou krásné, značkové věci, ani nemluvím.

Ale zpět k nám. Snažím se být v obraze, ráda si kupuji módní časopisy a pak trend, který mně zaujme hledám v obchodech. Většinou jezdím do obchodních center, kde je bohatý výběr a velké cenové rozpětí. ¨Koupit něco levně, neznamená lacině a nevkusně. Když máte dobr boty, na kterých rozhodně nešetřím, můžu si pořídit cenově dostupnější věc, třeba tričko, džíny, nebo nějaký barevný doplněk. Baví mě to kombinování.

Letos si rozhodně pořídím nějakou džísku. Ale klidně si ji koupím v sekáči. Rozdíl nepoznáte, zato peněženku moc nezatížíte.

Hezké nákupy přeje Slunečnice

Milá Slunečnice, díky za názor. Co jsme se přestěhovali do Myslíkovy ulice, chystám se do místního sekáče, který je na konci ulice, ale zatím mi nějak nevyšel čas. Džíska je dobrý tip

Text nebyl redakčně upraven

Máte na jaře také větší chuť ke změnám? Napište mi.

  • Jak jste na tom s jarními nákupy? Už jste si letos koupily něco nového na sebe? Pochlubte se.
  • Jste také na jaře vstřícnější ke změnám?
  • Lákají vás barvy? Jsou to stále ty stejné, nebo byste ráda vyzkoušela něco jiného? Které máte nejraději
  • Které novinky nebo trendy vás letos potěšily? Postrádáte něco?
  • Jste schopná si to sama ušít?
  • Co rozhodně nutně potřebujete, nebo po čem toužíte? Je to nová kabelka boty, nebo třeba sako. Už máte nějaký kousek vyhlídnutý?
  • Napište nám o jaru ve vašem šatníku. Ať už je teprve v plánu, nebo ho realizujete?

Na vaše příspěvky a fotky nových úlovků se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz  

Co vám dnes nabízím za příspěvek?

Balíček dekorativní kosmetiky Gabriella Salvete Obsahuje pudr, řasenku a tužku na oči.

cena

Reklama