Čtenářka KytinkaK se letos chystá na Slovensko, má za sebou však dovolené jak v Čechách, tak daleko za hranicemi u moře. Díky KytinkoK za příspěvek a s tou krásou Jižních Čech souhlasím…

Přeji pěkný den, tak letos máme zaplacenou dovolenou na Slovensko na Oravskou přehradu do pěkného hotelu naší cestovní kanceláří, kterou vlastní podnik v Praze. (Fotečka je z katalogu). Hotel je na pěkném místě, hned vedle přehrady a má v areálu mnoho sportovního vyžití a docela velký bazén. Těším se na odpočinek a na výlety po okolí.

1

Bereme malou vnučku, takže budeme mít a zábavu postaráno. Mladí čekají druhý přírustek, tak jim trochu ulehčíme ten začátek s příchodem miminka domů.

Ráda bych jela určitě do nějaké exotické země, strašně bych ráda viděla Mauricius, ale to je opravdu jen sen. V Řecku už jsem byla, v Leptokárii a Nei Pori, musím říci, že opravdu krásné ubytování i moře.

Egypt určitě jednou navštívíme, myslím, že tato destinace je našim peněženkám docela dostupná. Hlavně bych chtěla vidět všechny ty jejich památky. Tohle opravdu v každé zemi obdivuji.

Chorvatsko se někomu líbí. Já musím říci, že mě né, protože jsme byly vždy tam, kde bylo mnoho kamení a hlavně ježků . A voda dost studená. Kam bych určitě doporučila je Itálie a Španělsko. Itálii, ale dolů do Kalábrie a v sezóně. Tak jak se oni starají o turisty nikde neznám. Jak o děti tak dospělé.

Miluji tanec a výuka tanců byla snad 3x za den což jsem si užila. Mohla jsem jít kdykoliv to jen šlo.

A dětem se věnují tak, že se jim ani nechtělo domůJ)

Doma jsem snad nikdy nebyla. Třeba i v Čechách, ale byla, není nad to vypadnout z bytu a fakt si užívat volna se vším všudy. Kdo byl v Jižních Čechách mi dá zapravdu. Né jen, že je tam nádherně, mnoho zámků, ale na cyklistiku úplný ráj. Všude rovinka, příroda no krása.

Takže všem kdo jedete přeji krásnou a plnou zážitků užitou dovolenou!

A kdo néé, tak alespoň pořádný odpočinek.

Kytinkak
 Text nebyl redakčně upraven


Kam se letos chystáte na dovolenou?

  • Co vás tam láká?
  • Na co se tam těšíte nejvíce?
  • Kam byste ráda jela, ale nemůžete?
  • A co Řecko? Jedete tam a bojíte se?
  • Nebo snad Egypt?
  • Zase Chorvatsko?
  • Nebo Balaton?
  • Zůstáváte doma?

Fotky, videa, příběhy, úvahy i přání nám posílejte třeba již dnes na redakční mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním. Mám tu cestovní hru Scrabble a opalovací krém Vichy s faktorem 50!!!

Reklama