A věřte, že máte z čeho vybírat. Od maxikozaček, s kterými vyrukovali téměř všichni návrháři, až po nejnižší variantu ke kotníkům. Maxikozačky, které zakrývají bezmála celou nohu, už tady byly v osmdesátých letech. Ale co si budeme povídat, sluší málokomu. Chce to prostě ty žížalí nohy, co vlastní modelky. Nebo se vám snad přetékající stehno v horní části bot zdá sexy?


Normální smrtelnice s normálními proporcemi by se měly držet raději zlatého středu. I kozaček pod kolena je nekonečný výběr. Odvážné dračice asi sáhnou po špičatých s jehlovým podpatkem, milovnice klasiky dají přednost střednímu podpatku a oblé špičce, extravagantní by si mohly zkusit třeba retro kankánky a sportovkyně si možná oblíbí jezdecký typ na nízkém podpatku.
Já mám tak trochu smůlu. Jsem prcek, takže v klasických kozačkách vypadám jako kocour v botách. Navíc mám óčka, takže nemůžu nosit ani kalhoty dovnitř, což mě obzvlášť mrzí, protože se mi to moc líbí.

Takže tiše závidím ženám, které si tuto úžasnou a sexy kozačkovou módu mohou dovolit.



A jak jste na tom, milé ženy-in?
Který typ kozaček nosíte, který byste chtěla vyzkoušet a které byste si vybrala z naší nabídky?
Co říkáte kozačkám na klínku, připadají vám bezpečné?

Nebo patříte mezi smolařky jako jsem já ?
Nebo máte tak silná lýtka, že žádné kozačky stejně neobujete?
Napište mi o tom.

TÉMATA:
KRÁSA